Joanna Kaźmierczak Fotografia

Joanna Kaźmierczak

Joanna Kaźmierczak Fotografia

(11)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Cześć!
Na imię mam Asia i robię zdjęcia. 

Fotografia pasjonuje mnie od wielu lat. Począwszy od małego kompaktu z kolorowym filmem, którym uwieczniałam kolonijne przygody, przez pierwszą cyfrówkę zasypaną nadmorskim piaskiem, a wreszcie lustrzankę, aparat jest moim dobrym towarzyszem. 

Uwielbiam fotografować ludzi i uwieczniać różne momenty ich życia na zdjęciach. Chwytanie ulotnej chwili w kadrze jest dla mnie czymś niesamowitym. Powstają wtedy wspomnienia jedyne w swoim rodzaju, pełne emocji, wrażliwości. W zdjęciach cenię sobie naturalność i autentyczność osób, które stają przed moim obiektywem.

Bardzo bliski jest mi portret, to od niego właśnie zaczęła się moja fotograficzna miłość. Fascynuje mnie gra światła i cienia, która często przewija się na moich zdjęciach.

Uwielbiam fotografować zakochanych ludzi. W dniu ślubu jestem z Wami, by zatrzymać w kadrze ważne dla Was chwile. Obserwuję i uwieczniam nie tylko te najważniejsze momenty, ale też Waszych bliskich, przyjaciół i wszystko to, co dzieje się dookoła. Staram się uchwycić ulotne i niepowtarzalne chwile, byście mogli cieszyć się wspomnieniem tego dnia przez lata.

Zapraszam Was do kontaktu, z chęcią porozmawiam z Wami o Waszych ślubnych planach!

Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej zdjęć, zapraszam na moją stronę internetową: www.joannakazmierczak.com


fb: Joanna Kaźmierczak Fotografia

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 5000 zł

SPRZĘT

Canon

Oferta - Joanna Kaźmierczak

Pakiet: Reportaż + Plener

3500 zł - 5000 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

4500 zł - 5500 zł

Plener ślubny

700 zł - 1500 zł

Reportaż ślubny

3000 zł - 4500 zł

Sesja narzeczeńska

600 zł - 800 zł

Opinie - Joanna Kaźmierczak

5

11 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

avatar

Dorota B

Polecam serdecznie! Piękne zdjęcia, super kontakt :)

11 miesięcy temu

Roksana Ż

piękne zdjęcia, polecam serdecznie !

1 rok temu

Źródło: Facebook

AU

Asia U

Zdecydowanie polecam! Zdjęcia są piękne, idealnie oddają emocje i ulotność chwil. Właściwa osoba na właściwym miejscu! :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

KB

Karolina B

Asia to przesympatyczna i mega pozytywna osoba! Cała sesja w wesołej atmosferze poskutkowała pięknymi zdjęciami! Razem z narzeczonym czuliśmy się przed obiektywem Asi bardzo swobodnie 🙂 Z całego serca polecam!

2 lata temu

Źródło: Facebook

Agnieszka Ł

Serdecznie polecam Asię! Cudownie się spisała jako fotograf ślubny, zdjęcia wyszły przepiękne. Kontakt, terminowość, zaangażowanie na piątkę z plusem 😊

2 lata temu

Źródło: Facebook

WJ

Weronika J

Serdecznie polecam Asię! Sama sesja to czysta przyjemność, nawet dla tak niewprawionych w modelowaniu jak my :) zdjęcia są piękne i prawdziwie ukazują emocje. Będę polecać każdemu :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

KR

Kata R

Polecam z całego serca. Świetny kontakt, szybki czas realizacji, elastyczny grafik. Ponadto Pani Asia bez problemu ogarnęła cala nasza rodzine. Dodam tylko, że przed aparatem jesteśmy jak drewno a efekty sesji pozytywnie nas zaskoczyly. Ceny przystępne, a wszystko jest kwestia dogadania.

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z Parami Młodymi współpracuję od około trzech lat.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Każdą moją parę traktuję jak dobrych znajomych (jednocześnie z pełnym profesjonalizmem) i chcę, żeby w mojej obecności czuli się swobodnie i komfortowo. Dobra relacja przekłada się na dobre zdjęcia, a na tym i na zadowoleniu moich Par Młodych zależy mi najbardziej.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Małe i ciasne, a często również słabo oświetlone pomieszczenia bywają wyzwaniem w pracy fotografa ślubnego. Nierzadko trzeba się mocno „nagimnastykować”, by uzyskać ciekawe kadry, które wydobędą urok wymagającego miejsca.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pytaniem, które zadaje każda Para Młoda jest pytanie o dostępność terminu :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Moja podstawowa oferta dotyczy reportażu ślubnego, który obejmuje przygotowania, ceremonię, wesele oraz mini sesję w dniu ślubu.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Terminy warto rezerwować z około rocznym wyprzedzeniem.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Uwielbiam uwieczniać na zdjęciach emocje, naturalność i szczerość fotografowanych ludzi. Fascynuje mnie światło i cień. Łączę te elementy, by powstała piękna, nieprzerysowana, a prawdziwa historia dwojga zakochanych w sobie ludzi.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Sesję plenerową wykonuję po ślubie w terminie wybranym wspólnie z Parą. Staram się, by sesja odbyła się jak najszybciej, gdy emocje związane z uroczystością jeszcze nie opadły.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Sesja narzeczeńska jest świetnym momentem, by Para Młoda mogła poznać się ze swoim fotografem, nawiązać koleżeńską relację, złapać wspólny flow, co pozytywnie wpływa na późniejszą współpracę w dniu ślubu. Na takiej sesji Para ma możliwość zaprzyjaźnić się z obiektywem, wyrobić sobie dobre nawyki i swobodę w pozowaniu, zarazem zachowując naturalność. A przede wszystkim jest to dla Pary piękna pamiątka z okresu narzeczeństwa.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia wynosi do 90 dni roboczych.

Kontakt - Joanna Kaźmierczak

Joanna Kaźmierczak Fotografia

website facebook instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 8513224915

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: