Joanna Kaźmierczak Fotografia

Joanna Kaźmierczak

Joanna Kaźmierczak Fotografia

(10)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Cześć!
Uwielbiam fotografować zakochanych ludzi. Moje fotografie są pełne miłości, emocji i światła.
W dniu ślubu jestem z Wami, by zatrzymać w kadrze ważne dla Was momenty. Obserwuję i uwieczniam nie tylko te najważniejsze wydarzenia, ale też Waszych bliskich, przyjaciół i wszystko to, co dzieje się dookoła. Staram się stworzyć piękną pamiątkę, uchwycić ulotne i niepowtarzalne chwile, byście mogli cieszyć się wspomnieniem tego dnia przez lata.

• Reportaż ślubny:
- przygotowania pary młodej
- błogosławieństwo
- ceremonia
- wesele
- mini sesja w dniu ślubu
• Sesja plenerowa

Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej zdjęć, zapraszam na moją stronę internetową: www.joannakazmierczak.com

Zapraszam do kontaktu, z chęcią porozmawiam z Wami o Waszych ślubnych planach!

fb: Joanna Kaźmierczak Fotografia

PRZEDZIAŁ CENOWY

2200 zł - 4000 zł

SPRZĘT

Canon

Oferta - Joanna Kaźmierczak

Pakiet: Reportaż + Plener

3000 zł - 4000 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3500 zł - 4500 zł

Plener ślubny

700 zł - 1500 zł

Reportaż ślubny

2500 zł - 3500 zł

Sesja narzeczeńska

500 zł - 700 zł

Opinie - Joanna Kaźmierczak

5

10 opinii

Dodaj opinię

Roksana Ż

piękne zdjęcia, polecam serdecznie !

11 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AU

Asia U

Zdecydowanie polecam! Zdjęcia są piękne, idealnie oddają emocje i ulotność chwil. Właściwa osoba na właściwym miejscu! :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

KB

Karolina B

Asia to przesympatyczna i mega pozytywna osoba! Cała sesja w wesołej atmosferze poskutkowała pięknymi zdjęciami! Razem z narzeczonym czuliśmy się przed obiektywem Asi bardzo swobodnie 🙂 Z całego serca polecam!

1 rok temu

Źródło: Facebook

Agnieszka Ł

Serdecznie polecam Asię! Cudownie się spisała jako fotograf ślubny, zdjęcia wyszły przepiękne. Kontakt, terminowość, zaangażowanie na piątkę z plusem 😊

1 rok temu

Źródło: Facebook

WJ

Weronika J

Serdecznie polecam Asię! Sama sesja to czysta przyjemność, nawet dla tak niewprawionych w modelowaniu jak my :) zdjęcia są piękne i prawdziwie ukazują emocje. Będę polecać każdemu :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

KR

Kata R

Polecam z całego serca. Świetny kontakt, szybki czas realizacji, elastyczny grafik. Ponadto Pani Asia bez problemu ogarnęła cala nasza rodzine. Dodam tylko, że przed aparatem jesteśmy jak drewno a efekty sesji pozytywnie nas zaskoczyly. Ceny przystępne, a wszystko jest kwestia dogadania.

1 rok temu

Źródło: Facebook

AH

Agata H

Prezentowane na stronie obrazy mówią same za siebie. Ja jako zadowolony klient, mogę więc powiedzieć więcej na temat przyjaznej atmosfery jaką wprowadza Asia podczas wykonywania zdjęć. Nie wymusza sztucznych ujęć, jej zabawne komentarze wywołują naturalny uśmiech, a mimo swobodnej atmosfery potrafi ustawić „modeli” tak dobrze, ze sami byliśmy zaskoczeni o ile lepiej niż w rzeczywistości wyszliśmy na Asi zdjęciach. Asia towarzyszyła nam podczas ślubu, poprawin, a następnie zorganizowała sesję plenerową- jestesmy bardzo zadowoleni z całokształtu jej pracy. Podczas ślubu nie narzucała się, a jednak była wszędzie obecna- dostaliśmy mnóstwo zdjęć, na których każdy gość odnajdzie siebie w korzystnych ujęciach. Zauważyliśmy, ze Asia ma oko do wyłapywania romantycznych kadrów, a to jak poprzez zdjęcia opowiada historie o miłości jest dla nas niezwykle ujmujące.

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z Parami Młodymi współpracuję od około dwóch lat.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Każdą moją parę traktuję jak dobrych znajomych i chcę, żeby w mojej obecności czuli się swobodnie i komfortowo. Dobra relacja przekłada się na dobre zdjęcia, a na tym w mojej pracy zależy mi najbardziej.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Małe i ciasne, a często również słabo oświetlone pomieszczenia bywają wyzwaniem w pracy fotografa ślubnego. Nierzadko trzeba się mocno „nagimnastykować”, by uzyskać ciekawe kadry, wydobędę urok wymagającego miejsca.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pytaniem, które zadaje każda Para Młoda jest pytanie o dostępność terminu :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Moja podstawowa oferta dotyczy reportażu ślubnego, który obejmuje przygotowania, ceremonię, wesele oraz mini sesję w dniu ślubu.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Terminy warto rezerwować z około rocznym wyprzedzeniem.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Uwielbiam uwieczniać na zdjęciach emocje, naturalność i szczerość fotografowanych ludzi. Fascynuje mnie światło i cień. Łączę te elementy, by powstała piękna, nieprzerysowana, a prawdziwa historia dwojga zakochanych w sobie ludzi.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Sesję plenerową wykonuję po ślubie w terminie wybranym wspólnie z Parą. Staram się, by sesja odbyła się jak najszybciej, gdy emocje związane z uroczystością jeszcze nie opadły.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Sesja narzeczeńska jest świetnym momentem, by Para Młoda mogła poznać się wzajemnie ze swoim fotografem, nawiązać koleżeńską relację, złapać wspólny flow, co pozytywnie wpływa na późniejszą współpracę w dniu ślubu. Na takiej sesji Para ma możliwość zaprzyjaźnić się z obiektywem, wyrobić sobie dobre nawyki i swobodę w pozowaniu, zarazem zachowując naturalność. A przede wszystkim jest to dla Pary piękna pamiątka z okresu narzeczeństwa.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia wynosi do 90 dni roboczych.

Kontakt - Joanna Kaźmierczak

Joanna Kaźmierczak Fotografia

website facebook instagram

Szczecin

137 km od Koszalina

178 km od Zielonej Góry

288 km od Gdańska

197 km od Poznania

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: