Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Dekoracje ślubne / Dekoracja kościoła na wasz ślub
Dekoracje ślubne

Dekoracja kościoła na wasz ślub

13 września 2012 —
Dekoracja kościoła

Dekoracja kościoła

Jeśli macie już za sobą etap wyboru motywu przewodniego wesela oraz koloru, który zagra pierwsze skrzypce wśród waszych weselnych dekoracji, ozdabianie kościoła będzie już ostatnim elementem w kwestii wystroju. Przygotowaliśmy galerię, która zainspiruje was do tego, by podjąć decyzję, jak będzie wyglądać dekoracja kościoła na waszym ślubie.

Parom, które planują ślub kościelny, zależy nie tylko na pięknym wystroju sali weselnej, ale również kościoła, w którym tego dnia zaczyna się ich najpiękniejsza przygoda. Dlatego warto zadbać o to, by dekoracja kościoła była odpowiednio przemyślana i spójna z całą stylistyką ceremonii.

Aby wszystko idealnie ze sobą współgrało, powinniście zastanowić się nad tym, jakie ozdoby przenieść na wystrój kościoła. Kolor przewodni również powinien dominować w dekoracjach, aby stworzyć piękną, a przede wszystkim spójną całość.

Ceremonia ślubna w kościele to podniosła i uroczysta chwila, a wypowiadane słowa przysięgi wywołują wśród gości nie tylko łzy wzruszenia, ale również chwilę zadumy. Dbając o detale i oprawę wizualną, wzmocnicie ten efekt i sprawicie, że ślub będzie naprawdę poruszający.

Pamiętajcie, że dekoracje sali weselnej oraz kościoła nadadzą tej ceremonii niepowtarzalnego uroku oraz klimatu. Sceneria, którą stworzycie i o jakiej zawsze marzyliście będzie odzwierciedleniem tego, jacy jesteście. To jedyny taki dzień, w którym kwiaty, świece oraz piękne materiały powinny otaczać was i ubarwiać te piękne chwile.

Źródło zdjęć: pinterest

Justyna Rybowicz
Napisane przez

Justyna Rybowicz

justyna@wedding.pl