Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Dekoracje ślubne / Jesienne dekoracje kościoła na ślub
Dekoracje ślubne

Jesienne dekoracje kościoła na ślub

16 października 2018 —
Jesienne dekoracje kościoła na ślub

Ceremonia zaślubin wymaga wyjątkowego udekorowania kościoła. Kościół jest miejscem, w którym Narzeczeni wymawiają magiczne słowa przysięgi małżeńskiej. Pierwszy pocałunek męża i żony, łzy wzruszenia, które płyną nie tylko po policzkach Młodej Pary, ale także najbliższej rodziny. Niezależnie o jakiej porze roku odbywa się ślub, warto zadbać o cudowne dekoracje. Jeśli to właśnie jesienią planujecie wstąpić w związek małżeński, pomysły na jesienne dekoracje kościoła na ślub mogą okazać się niezastąpione.

–> ZNAJDŹ DEKORACJE NA TWOJE WESELE <–

Jesienne dekoracje kościoła na ślub

Jesień to jedna z piękniejszych pór roku, dlatego warto pokusić się o wykorzystanie łatwo dostępnych w tym sezonie kwiatów, owoców, a nawet warzyw. Na samym początku zajmijmy się przystrojeniem ławek, które wyznaczają przecież drogę do ołtarza.

Liście

Wspaniałym i bardzo efektownym pomysłem jest wykorzystanie tego, co jesienią jest najpiękniejsze – liści. Możecie połączyć je z szyszkami lub świeżymi kwiatami, których kolor będzie pienie współgrał z odcieniami liści. Małe bukiety umieśćcie przy każdej z ławek. Wysuszone liście możecie powkładać do dużych świeczników. Blask świec pięknie podkreśli i uwydatni ich magiczne kolory. Tiulowe girlandy wiszące wzdłuż ławek wychodzą już z mody. Jednak te wykonane z liści będą wyjątkową, jesienną ozdobą kościoła.

Zobacz także: Dekoracje kościoła na ślub zimą

Dynia

Dynia to warzywo, które bez wątpienia przywołuje wspomnienia jesieni. Wykorzystajcie ją nie tylko w dekoracji sali weselnej, ale i kościoła. Z dużych dyni wykonajcie lampiony, które ułożycie wzdłuż drogi do ołtarza. Z kolei te małe, mogą posłużyć Wam jako wazony, które zawisną na co drugiej ławce. Pomarańcz pięknie komponuje się z zielenią, żółcią czy złotem.

Jesienne dekoracje kościoła na ślub

Jeśli zdecydujecie się na dekoracje w kolorach jesienni, zwróćcie uwagę na  kolor dywanu, jaki pojawi się w kościele. Intensywne barwy jesieni cudownie będą komponowały się ze śnieżno-białym dywanem, który będzie zdobił główną aleję. Do dekoracji możecie również wykorzystać kwiaty o herbacianym kolorze, intensywnej zieleni, delikatnym ecru.

Jesienne dekoracje kościoła na ślub

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!