Agnieszka Hyży x Apart – sesja zaręczynowa, która Was zainspiruje!
Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Biżuteria ślubna / Agnieszka Hyży x Apart – sesja zaręczynowa, która Was zainspiruje!
Biżuteria ślubna

Agnieszka Hyży x Apart – sesja zaręczynowa, która Was zainspiruje!

Ewelina Dac
Agnieszka Hyży x Apart

Prezenterka, dziennikarka, trendsetterka, Ekspertka Wedding.pl – Agnieszka Hyży została bohaterką najnowszej sesji zaręczynowej Apart. Poznajcie biżuteryjne trendy i zainspirujcie się nastrojową kampanią!

Agnieszka Hyży w sesji zaręczynowej marki Apart

Agnieszka Hyży, która na co dzień śledzi i prezentuje trendy ślubne na łamach Wedding.pl, specjalnie dla marki Apart wybrała swoje ulubione pierścionki zaręczynowe. Spośród kolekcji ponad 270 modeli z diamentami od polskiej marki, gwiazda wytypowała pierścionki wykonane są z białego, żółtego i łączonego złota, które odzwierciedlają ponadczasową klasykę i dyskretną elegancję. Serce Agnieszki Hyży skradła biżuteria z diamentami – najdoskonalszymi, najbardziej szlachetnymi kamieniami świata, których naturalna klasa i dostojność doskonale oddaje istotę zaręczyn. Momentu magicznego, symbolizującego wieczną miłość i siłę uczuć. Na kolejnych zdjęciach ujrzycie tradycyjne pierścionki, w których lśni jeden diament, ale również te skrzące się wieloma kamieniami. Ten wyjątkowy, najbardziej pożądany kamień sprawia, że pierścionek zniewala i magnetyzuje pięknem.

Szukasz więcej pomysłów na idealne zaręczyny?
Redakcja Wedding.pl specjalnie dla Was wybrała 10 najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych, a Panny Młode pokazały swoje pierścionki zaręczynowe! Jeżeli nie diament, to może rubin lub szafir? Zobaczcie wyjątkową biżuterię zaręczynową z czerwonym kamieniem oraz błyskotki z niebieskim kamieniem!

Sesja zaręczynowa Agnieszka Hyży x Apart

Sesja specjalna Agnieszka Hyży x Apart kreuje nastrojowy portret współczesnej kobiety, aktywnej zawodowo, ale na równi ceniącej życie prywatne, którego priorytetem jest miłość – i ta romantyczna do swojego ukochanego, i macierzyńska.

Lato to sezon ślubów, ale również najchętniej wybierany czas na zaręczyny. Skąpane w słońcu i zjawiskowej zieleni miesiące stały się natchnieniem do współpracy marki Apart z Agnieszką Hyży. Sesja prezentująca pierścionki zaręczynowe może stać się inspiracją dla tych, którzy już wkrótce pragną zadać swojej ukochanej to najważniejsze pytanie oraz dla par już zaręczonych, które planują sesję będącą świadectwem łączącego ich uczucia i zapowiedzią ślubu. Czy wśród fotografii widzicie swój wymarzony pierścionek?

Źródło zdjęć: materiały prasowe Apart

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.