Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Pan Młody / Garnitur męski w oryginalnym wydaniu
Pan Młody

Garnitur męski w oryginalnym wydaniu

25 października 2017 —
Garnitur męski w oryginalnym wydaniu 1

Pary Młode w XXI wieku stoją przed tak wieloma wyborami, że poszukiwanie sukni ślubnej zajmuje Pannie Młodej czasem nawet kilka miesięcy. A jak jest z Panem? Pozornie wydaje się, że wybór męskiego stroju będzie znacznie łatwiejszy od damskiego. W końcu narzeczona potrzebuje wyjątkowej kreacji na ten piękny dzień, a jej ukochany zadowoli się… Zwykłym garniturem. A to nie jest prawda! To właśnie wybór męskiego stroju często przysparza o wiele więcej problemów, o czym narzeczeni dowiadują się na miesiąc przed ślubem, kiedy wyruszają na poszukiwania odpowiedniego męskiego stroju. A ten niestety ma mnóstwo istotnych detali, które przyciągają uwagę: guziki, klapy, mankiety, odpowiednie buty, krawat lub mucha…

Jak podejść do ślubnego stroju z klasą, a jednocześnie na luzie? Modny nurt boho odsunął nas trochę od rasowych garniturów, smokingów czy fraków. A one nadal istnieją i cieszą się ogromną popularnością! I to dzięki takim markom jak Wilvorst przyszli Panowie Młodzi wyglądają oszałamiająco i bez wstydu mogą powiedzieć „tak” w najbardziej wytwornym pałacu.

Wilvorst w swojej ofercie ma cały przekrój męskich strojów ceremonialnych: garnitury, smokingi, fraki. W kolekcjach jednak chętnie i odważnie przełamuje klasykę mocnymi dodatkami, np: czerwonymi skarpetkami lub ekstrawaganckimi okularami. Marce nie są również obce oryginalne materiały. Smoking z tkaniny żakardowej z nieoczywistymi dodatkami prezentuje się bardzo elegancko.

Garnitur męski w oryginalnym wydaniu

TZIACCO: “Feel it – Love it”

My jednak jesteśmy zachwyceni kolekcją TZIACCO. Dzięki różnorodności kolekcji na sezon jesienno-zimowy każdy Pan Młody znajdzie coś dla siebie i będzie miał szanse pokazać swoją indywidualność. Wreszcie to ON poczuje się jak król, który może tego dnia poślubić swoją królową.

Całą kolekcja, którą prezentuje nam marka podzielona jest na trzy linie: Retro, Royal oraz Rat Pack.

  • Tziacco Retro to współczesna interpretacja brytyjskiego szyku. Mimo to przy takim Panu Młodym pięknie będzie prezentować się suknia w stylu hippie. Połączenie idealne!
  • Tziacco Royal to linia wyciągnięta z końca XVIII w. Całość skupiona jest na detalach: lamówki, przeszycia, kontrastujące dodatki oraz ozdobne guziki.
  • Tziacco Rat Pack skupia się na tym co najmodniejsze w nadchodzącym sezonie. Głęboko wycięta kamizelka smokingowa lub też kamizelka dwurzędowa w połączeniu z muszką czy stylowymi szelkami to gorące trendy, na które powinien zwrócić uwagę każdy przyszły Pan Młody!

Pamiętajcie, że eksperymentować wypada dopiero wtedy kiedy doskonale znana jest nam klasyka. Na takiej bazie możemy kombinować z materiałami i wzorami, a Wilvorst pokazuje nam jak tego dokonać w szlachetny i elegancki sposób.

Garnitur męski w oryginalnym wydaniu 2

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!