Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Pan Młody / Garnitur szyty na miarę – 5 rzeczy, które musisz wiedzieć!
Pan Młody

Garnitur szyty na miarę – 5 rzeczy, które musisz wiedzieć!

1 listopada 2018 —
garnitur szyty na miarę

Myśl o zakupie garnituru ślubnego spędza Wam sen z powiek? Modele dostępne w sklepach nie spełniają Waszych oczekiwań? Macie kłopot z doborem odpowiedniego rozmiaru? Znamy rozwiązanie tego problemu! Wybierzcie garnitur szyty na miarę, który będzie idealnie dopasowany do sylwetki Pana Młodego. Tak perfekcyjna stylizacja dopełni ten wyjątkowy dzień. Dodatkowo jesteśmy pewni, że garnitur szyty na miarę przyda się nie tylko w dniu ślubu, ale także podczas innych ważnych chwil, które jeszcze przed Wami.

Zobacz też: Kamizelka do garnituru ślubnego

Garnitur szyty na miarę – 5 rzeczy, które musisz wiedzieć!

1.Na ile wcześniej należy umówić się na pierwsze przymiarki?

Planując zamówienie szytego na miarę garnituru, najlepiej umówić się na spotkanie z Indywidualnym Doradcą około 6 – 8 tygodni przed planowaną datą ślubu. Nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę. Zostawcie sobie w zapasie trochę czasu na ostateczne poprawki.

2. Czy Pan Młody ma pełną dowolność jeśli chodzi o wybór tkaniny, kroju?

W wyborze zawsze wspiera osobisty Indywidualny Doradca marki Cafardini, który bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, doradzi w wyborze tkaniny, a także zadba o odpowiedni krój. Oczywiście wszystko to w zgodzie z indywidualnymi preferencjami Pana Młodego.

3. Co jeśli Pan Młody nie wie w czym będzie dobrze wyglądał? Czy może liczyć na profesjonalne doradztwo?

Pan Młody może spokojnie oddać się w ręce Doradcy Cafardini. Pierwsze spotkanie to przede wszystkim rozmowa w komfortowych warunkach o możliwościach, jakie daje szycie na miarę. Warto poświęcić dla siebie tę jedną godzinę, aby w dniu ślubu czuć się pewnie i wyglądać elegancko. Ubranie, poza oczekiwaniami Pana Młodego w kwestii wyglądu, warto dopasować do całokształtu wydarzenia. Ważne są takie kwestie jak pora roku, godzina, miejsce, charakter imprezy. O tych i wielu innych elementach rozmawiamy właśnie podczas pierwszego spotkania.

garnitur szyty na miarę

4. Ile przymiarek w całym procesie szycia będzie potrzebne? Jak długo czeka się na gotowy garnitur?

W przypadku szytych na miarę ubrań, ilość przymiarek to bardzo indywidualna kwestia. Zwykle cały proces zamówienia, poza pierwszym spotkaniem zamyka się w 2 – 3 przymiarkach.

5. Jakie są główne zalety uszycia garnituru na miarę?

W życiu można być turystą albo podróżnikiem. Podobnie jest w przypadku szycia na miarę w Cafardini. Jeśli już zdecydowałeś się na wyższy poziom męskiej elegancji, to szycie na miarę otworzy przed Tobą całkowicie nowe doznania, zaczynając od najbardziej wyrafinowanych tkanin z całego świata, aż po profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Wybór dodatków i wykończeń będzie niezapomnianym uczuciem wolności. Przyjemność z podróży, którą będzie proces szycia niepowtarzalnego, bo tylko Twojego ubrania, na długo zapadnie w Twojej pamięci.

Umów się na indywidualne konsultacje z Doradcami Cafardini!

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!