Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Pan Młody / Garnitury ślubne 2018 – trendy
Pan Młody

Garnitury ślubne 2018 – trendy

26 września 2017 —
Garnitury ślubne 2018

Niezwykłym zaskoczeniem dla Panny Młodej byłby jej narzeczony inwestujący więcej czasu w swoją ślubną stylizację. Jeszcze niedawno Panowie Młodzi nie musieli zastanawiać się nad swoim wyglądem. Większość z nich stawiała na prosty garnitur, dobrą parę butów i dopasowaną koszulę. To właśnie z tego powodu uwagę przykuwała szczególnie Panna Młoda, która z niezwykłą starannością dobierała najdrobniejszy szczegół marząc o wyróżnieniu się na tle innych przyszłych żon. I bądźmy szczerzy. Panowie w swojej ślubnej stylizacji mogli iść prosto do biura. Całe szczęście współczesne trendy wyciągają modę z marazmu, pozwalając narzeczonym na znacznie większą personalizację stroju ślubnego! Z każdym sezonem widzimy coraz większe szaleństwo od koloru, przez materiały, po dodatki. Teraz nie tylko Panna Młoda przyciąga uwagę. To jest czas Pana Młodego!

Garnitury ślubne 2018 – kolor

Większość ślubnych garniturów jest w odcieniach granatu, szarości i oczywiście czerni. Całe szczęście ten rodzaj męskiego ubioru pozwala nam na naginanie pewnych zasad i przeróżne kolorystyczne wariacje. Jeśli wesele nie odbywa się w szalenie eleganckim miejscu i możecie pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa postawcie na kolor!

Zobacz także: Strój Pana Młodego na poprawiny

Garnitury ślubne 2018 – krata

Kto powiedział, że ślubny garnitur musi być gładki? Jeśli całość będzie współgrała ze stylizacją Panny Młodej wszelkiego rodzaju printy są mile widziane! Krata jest nonszalancka w dobrym tego słowa znaczeniu. Świadomie noszona pokazuje, że Pan Młody podąża za trendami.

Garnitury ślubne 2018 – elegancki tweed

Tweed nareszcie powrócił do łask! Idealny na jesienne śluby i chłodniejsze dni, kiedy Pan Młody przysięga wieczną miłość w urokliwej, złotej scenerii. Wiejski szyk, który spotyka miejską elegancję to zawsze mieszanka wybucha. Garnitur z tego materiału jest również idealny do ślubów z motywem boho – ciepłe odcienie i niebanalna faktura tkaniny podkreślają rustykalny motyw przewodni. W połączeniu z odpowiednio dobraną butonierką skradną serca niejednej Pannie Młodej!

Zobacz także: Pan Młody – jesienne stylizacje

Garnitury ślubne 2018 – „trójpodział”

Tradycyjna, ponadczasowa opcja. Trzyczęściowy garnitur nie wyszedł i zapewne nigdy nie wyjdzie z mody. W skład takiego pakietu wchodzi marynarka, kamizelka i koszula. Jest to opcja, w której każdy mężczyzna będzie się czuł dobrze i elegancko.

Aleksandra Krzyna
Napisane przez

Aleksandra Krzyna

aleksandra@wedding.pl