Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Pan Młody / Koszula szyta na miarę… bez wychodzenia z domu!
Pan Młody

Koszula szyta na miarę… bez wychodzenia z domu!

14 listopada 2018 —
koszula szyta na miarę - zdjęcie 1

Zakupy przez Internet nikogo już nie dziwią, a z dostawą do domu możemy zamówić praktycznie wszystko. Jak się okazuje, z duchem czasu podąża także branża krawiecka! Zamówienie koszuli szytej na miarę jeszcze nigdy nie było tak proste i wygodne! Jest to idealne rozwiązanie dla Pana Młodego, który ceni sobie wygodę, indywidualne podejście do klienta i wysoką jakość produktu.

koszula szyta na miarę - zdjęcie 2

Wygoda i własny styl przede wszystkim!

Henderson Shirts to internetowy serwis krawiecki, w którym w ciągu 15 minut możecie zaprojektować i zamówić koszulę szytą na miarę, idealną na tak ważną uroczystość jaką jest ślub i wesele. Marka od ponad 20 lat specjalizuje się szyciu męskich koszul z najlepszych tkanin, przy wykorzystaniu kolekcji wysokiej jakości dodatków. Poczujecie się jak u tradycyjnego krawca, a nawet lepiej, bo wszystkich wymiarów dokonacie we własnym domu. Czy może być coś wygodniejszego dla nowoczesnego mężczyzny niż zakupy w tak łatwy i prosty sposób? Dodatkowo, zaprojektowana przez Was koszula będzie jedyna i niepowtarzalna, bo uszyta według Waszego indywidualnego projektu.

koszula szyta na miarę - zdjęcie 2

Cena tej wyjątkowej usługi będzie dla Was miłym zaskoczeniem, bo za cały projekt i gotową koszule zapłacicie jedynie 259 zł. To niewygórowana cena, biorąc pod uwagę fakt, że otrzymacie wysokiej jakości produkt stworzony specjalnie na Wasze indywidualne zamówienie. Wszystkie koszule szyte są w Polsce, z najwyższej jakości tkanin wykonanych z 100% bawełny. Koszule posiadają wyjmowane fiszbiny,

Koszula szyta na miarę w 3 krokach

Skorzystajcie z kreatora koszul marki Henderson Shirts, a Wasza koszula będzie zaprojektowana w 15 minut! Oto jak w 3 prostych krokach możecie zamówić swoją koszulę już dziś:

    1. Wybierz styl, tkaninę, a następnie dobierz pozostałe elementy koszuli według wskazówek kreatora. Możesz także wybrać indywidualny haftowany monogram, np. Twoje inicjały.
    2. Podaj wymiary. Możesz podać wymiary ciała, koszuli którą nosisz, lub wysłać swoją ulubioną koszulę, z której profesjonalny krawiec zdejmie miarę.
    3. Zamów koszulę i czekaj na przesyłkę! Twoja koszula będzie gotowa do 14 dni roboczych od daty zamówienia.

koszula szyta na miarę - zdjęcie 4

Udane zakupy, bez ryzyka!

Pamiętajcie, że usługi marki Henderson Shirts to gwarancja bezpiecznych i udanych zakupów! Po zakupie możecie skorzystać z  tzw. „gwarancji pierwszej koszuli”, czyli bezpłatnej poprawki krawieckiej. Gwarantujemy, że zamówiona w ten sposób koszula będzie idealna! 

 

koszula szyta na miarę - zdjęcie 5

 

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!