Marynarka ślubna z Twoim zdjęciem - hit tego sezonu! | Wedding.pl poleca
Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Pan Młody / Marynarka ślubna z Twoim zdjęciem – hit tego sezonu!
Pan Młody

Marynarka ślubna z Twoim zdjęciem – hit tego sezonu!

16 listopada 2018 — Redakcja Wedding.pl
Marynarka ślubna z Twoim zdjęciem

Sposobów na wyróżnienie się przez Pana Młodego jest zdecydowanie mniej niż wśród Panien Młodych. Panowie mogą oczywiście skorzystać z oryginalnych dodatków takich jak mucha czy poszetka, ale nadal ich strój zazwyczaj wpisuje się w kanon klasycznych stylizacji. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Młodych Panów, marka Giacomo Conti stworzyła wyjątkową i niepowtarzalną ofertę o nazwie Unikalna Podszewka. Jest to usługa polegająca na zamówieniu marynarki lub garnituru ze swoimi zdjęciami, wydrukowanymi na podszewce. To innowacyjna usługa na polskim rynku, która z pewnością wyróżni każdego Młodego Pana. Co więcej, taka marynarka będzie świetną pamiątką z dnia ślubu!

Zobacz też: Aksamitny Pan Młody

Jak zamówić marynarkę ze zdjęciem?

Marynarka lub garnitur z Unikalną Podszewką to fantastyczna okazja dla Panów Młodych, aby celebrować najważniejszy moment w życiu jakim jest ślub w niespotykany dotąd sposób. Zdjęcia z ukochaną lub zdjęcia rodzinne to ulotne momenty, które teraz możecie zachować przy sobie, skryte po wewnętrznej stronie marynarki.  

Marynarka ślubna z Twoim zdjęciem - zdjęcie 2

Podszewka wykonana jest z wysokiej jakości wiskozy. Fotografie wydrukowane są na niej w postaci czarno-białego kolażu. Aby zamówić taką marynarkę wystarczy, że Pan Młody udostępni zdjęcia, z których chciałby wykonać kolaż. Zdjęcia mogą być kolorowe lub czarno – białe, natomiast grafik przekształci je do postaci czarno-białej, gotowej pod druk na tkaninie. Zdjęcia nie muszą być wysokiej jakości, czasami wystarczą te wykonane telefonem. Liczba użytych do kolażu zdjęć to 4 do 6. Aby poznać więcej wytycznych, zachęcamy do zapoznania się z informacjami na stronie Giacomo Conti.

podszewka ze zdjęciem - zdjęcie 3

Ile kosztuje taka usługa?

Unikalna Podszewka kosztuje jedyne 299zł i jej koszt należy doliczyć do odszycia marynarki lub garnituru w programie Szycie na Miarę. To ekskluzywnej jakości usługa, która jest na miarę kieszeni Polaków. Garnitury szyte są metodą Made to Measure. Jest to usługa najwyższej jakości nawiązująca do tradycyjnego krawiectwa, co wiąże się z perfekcyjnym wykończeniem każdego detalu. Idealne ubranie jest tworzone od podstaw z udziałem klienta, co jest kluczem do stworzenia garnituru spełniającego wszelkie oczekiwania Pana Młodego. Chciałbyś mieć swoją marynarkę z Unikalną Podszewką? Zapraszamy do salonów Giacomo Conti!

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!