Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Pan Młody / Ponadczasowa elegancja dla Pana Młodego
Pan Młody

Ponadczasowa elegancja dla Pana Młodego

22 lutego 2018 —
Ponadczasowa elegancja dla Pana Młodego

Podczas uroczystości nie można zapomnieć o Panu Młodym i jego wyglądzie. To jak On będzie prezentować się tego dnia zostanie uwiecznione na zdjęciach oraz w pamięci gości. A niewiele w życiu jest okazji, aby założyć wyrafinowany, elegancki garnitur skrojony na miarę.

Ponadczasowa elegancja

Jeśli Pan Młody marzy o klasycznej stylizacji nie próbujmy go odwodzić od tej decyzji. Szczególnie jeśli na co dzień nie potrzebuje eleganckiego stroju, a w jego szafie wisi tylko marynarka bez spodni do kompletu. Ponadczasowy i uniwersalny garnitur sprawdzi się na wiele różnych okazji, niejednokrotnie przywołując ciepłe wspomnienia z najpiękniejszego dnia w życiu. Warto też pamiętać, że Panie doskonale orientują się w modzie damskiej, jednak modą męską rządzi o wiele więcej praw. Dlatego dobrym pomysłem jest odwiedzenie salonu, w którym uzyska się fachową pomoc i cenne rady.

Ponadczasowa elegancja dla Pana Młodego

Zatem gdzie szukać idealnego stroju na ślub? Najlepiej udać się do miejsca, które od wielu lat tworzy historię polskiej mody. Próchnik dzięki bogatemu doświadczeniu i pasji, z jaką buduje kolejne kolekcje z powodzeniem pomaga kreować wizerunek swoich klientów. Eksperci marki doskonale wiedzą jak istotna jest perfekcja w projektowaniu oraz wyselekcjonowanie wysokiej jakości materiałów. To właśnie znaki rozpoznawcze marki, które wzbudzają sympatię tak wielu mężczyzn.

Fani ponadczasowej elegancji nie bedą mieć problemu z dobraniem czegoś dla siebie. Garnitury, kultowe płaszcze, klasyczne koszule oraz wysmakowane dodatki w jednym miejscu to spełnienie marzeń każdego zapracowanego narzeczonego… Klasyka nigdy nie przemija, a Próchnik klasyce nadaje nowoczesny charakter!

Ponadczasowa elegancja dla Pana Młodego
 

Ponadczasowa elegancja dla Pana Młodego

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!