Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Pan Młody / Poszetka dla Pana Młodego – 5 porad
Pan Młody

Poszetka dla Pana Młodego – 5 porad

22 sierpnia 2018 —
Poszetka dla Pana Młodego - 5 porad - zdjęcie 10

Poszetka do garnituru to niewątpliwie ponadczasowy dodatek, który uzupełni ślubny look każdego stylowego Pana Młodego. Czy wiesz jednak na co zwrócić uwagę wybierając chusteczkę do kieszonki na ten wyjątkowy dzień?

Ta niewielka kwadratowa chusteczka jest fantastycznym i delikatnym akcentem, którym możemy podkreślić kolor lub motyw przewodni wesela. Dobrym pomysłem przy wyborze poszetki jest również uwzględnienie drużby, dzięki czemu każdy pozna kto jest tym najbliższym parze młodej mężczyzną. Wybór jednak bardzo często pada na mało oryginalne i jednolite poszetki. A gama kolorystyczna i wzory są tak różnorodne jak różni bywają przyszli mężowie!

Guns&Tuxedos oferuje chusteczki o drapieżnym charakterze. Świetnie nadają się dla Panów, którzy na co dzień słuchają, np. ostrej muzyki lub kochają motocykle.

Poszetki Guns&Tuxedos

Zobaczcie 5 porad, które pomogą Wam przy wyborze tego eleganckiego dodatku!

Czy poszetka zostanie zauważona?

Każdy jest dumny ze swoich ślubnych zdjęć i marzy, żeby po ich otrzymaniu móc się nimi chwalić. Warto pamiętać, że ślubna stylizacja powinna podkreślać osobowość Pana Młodego, a nie z niej obdzierać. Większość mężczyzn stawia na bezpiecznie kolory i wzory pasujące do krawata, zapominając, że właśnie takimi akcentami możemy zabłysnąć. Ogromną uwagę przykłada się do stroju Panny Młodej. Dlaczego zatem nie zrobić tego samego ze stylizacją narzeczonego?

Poszetki Guns&Tuxedos

Na jaki materiał poszetki się zdecydować?

Tutaj opcji jest wiele. Najbardziej eleganckie poszetki będą wykonane z jedwabiu. Materiał ten pozwala na wysoki poziom szczegółowości druku różnych wzorów. Tekstu nada mieszanka wełniano-jedwabna, chusteczka będzie nieco grubsza. Bardziej swobodny styl pozwoli spokojnie na postawienie na chusteczkę lnianą.

Wielkość i wykończenie poszetki

Najbardziej popularnymi rozmiarami są takie od 40 do 42cm, bywają jednak tańsze i mniejsze o boku 30 do 33 cm. Wykończenie zawsze powinno mieć elegancki brzeg. Nie tylko będzie lepiej wyglądać, a pomoże w ułożeniu chusteczki w kieszonce.

Poszetki Guns&Tuxedos

Jak ułożyć poszetkę?

Jeśli decyzja padnie na poszetkę białą najlepiej będzie jeśli zostanie ułożona na płasko i będzie wystawać jako pojedyncza, biała linia. Efektowne fałdowanie będzie dobrze wyglądać przy bardziej efektownych, kolorowych chusteczkach.

A co z butonierką?

Jeśli decydujcie się na butonierką warto nie przesadzić i postawić na prostą, jednolitą poszetkę bez zagięć.

 

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!