Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Pan Młody / Ślub na plaży – jak się ubrać?
Pan Młody

Ślub na plaży – jak się ubrać?

13 września 2018 —
ślub na plaży - co ubrać

Śluby plenerowe cieszą się coraz większą popularnością – Pary Młode decydują się na zawarcie małżeństwa w pięknych lokalizacjach, co dodatkowo uczyni ich ceremonię wyjątkową.  Zdecydowaną zaletą decyzji o ślubie plenerowym będą piękne zdjęcia na tle naturalnej przyrody.  Coraz bardziej popularnym miejscem na zwarcie związku małżeńskiego jest plaża . Szum morza, słońce, mewy – wszystko to dodatkowo podkreśla romantyczną atmosferę tej wyjątkowej chwili.  Niezależnie od tego czy Nowożeńcy wybiorą polskie wybrzeże czy zagraniczne plaże, efekt z pewnością będzie zachwycający.

Ślub na plaży - jak się ubarć

Ślub na plaży – strój dla Panny Młodej

Ślub na plaży to niestety pewne ograniczenia jeśli chodzi o stylizację. Panna Młoda powinna przede wszystkim postawić na wygodną i zwiewną suknię ślubną, która w tych okolicznościach sprawdzi się lepiej niż bogato zdobione suknie ślubne w stylu księżniczki. Jeśli chodzi o buty, lepiej zrezygnować z wysokich szpilek. Za to doskonałym wyborem będą wygodne sandałki.

Ślub na plaży - jak się ubrać

Ślub na plaży – strój dla Pana Młodego

Panowie mają zdecydowanie łatwiejsze zadanie, bo podobnie jak w przypadku tradycyjnego ślubu w kościele lub urzędzie, mogą wybrać klasyczny elegancki garnitur. Podobnie z dodatkami – krawat czy mucha sprawdzą się nawet w taki niestandardowych okolicznościach jak ślub na plaży. Warto też zwrócić uwagę na tkaninę garnituru – ma to duży wpływ na komfort Pana Młodego. Garnitur powinien być wykonany z wysokiej jakości wełny, dzięki temu niezależnie od temperatury pan Młody będzie czuł się dobrze. W wyborze odpowiedniego garnituru pomoże Wam marka Giacomo Conti.

Ślub na plaży - jak się ubrać

ślub na plaży - jak się ubrać

Zobacz też: Wesele pod namiotem

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!