Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Pan Młody / Szelki w stylizacji Pana Młodego – jesteśmy na tak!
Pan Młody

Szelki w stylizacji Pana Młodego – jesteśmy na tak!

9 grudnia 2018 —
Szelki w stylizacji Pana Młodego - zdjęcie 2

Wygląd Pana Młodego w dniu ślubu jest niemalże tak samo istotny jak Panny Młodej. Wybór garnituru, koszuli, czy obuwia potrafi nawet mężczyznom spędzać sen z powiek. Nie należy również zapominać o dodatkach, które odpowiednio dobrane sprawią, że stylizację będzie można uznać za w pełni kompletną. Pośród dodatków dla Pana Młodego powinien znaleźć się krawat lub mucha, a przy spodniach elegancki, skórzany pasek. Jeżeli jednak chcecie nadać prawdziwego charakteru męskiej stylizacji, postawcie na szelki. Szelki w stylizacji Pana Młodego okażą się strzałem w dziesiątkę!

Kolor szelek w stylizacji Pana Młodego

Przyszli Panowie Młodzi, którzy w dniu ślubu chcieliby prezentować się nie tylko niezwykle elegancko, ale także chcieliby jakimś dodatkowym akcentem zwrócić uwagę na swoją stylizację, powinni zdecydować się na szelki. Wybierając szelki, należy odpowiedzieć sobie na jedno, podstawowe pytanie, a mianowicie „jakiego powinny być koloru?”. Wbrew pozorom wybór jest naprawdę ogromny. Mężczyźni, którzy chcę wyglądać naprawdę bardzo elegancko i boją zaszaleć się z barwą szelek, powinni zdecydować się na te klasyczne, czarne. Odważni i przebojowi Panowie Młodzi niezwykle oryginalnie, wyjątkowo, a zarazem z klasą będą prezentować się w kolorowych szelkach. Bordowe, czerwone, niebieskie, a może brązowe? Jak widzicie możliwości jest naprawdę wiele!

Szelki w stylizacji Pana Młodego - zdjęcie 2

Zobacz także: Zegarek dla Pana Młodego – czym się kierować przy wyborze?

Szelki, a sesja ślubna

Szelki nie tylko dodadzą wyrazu męskiej stylizacji, ale także idealnie sprawdzą się podczas sesji ślubnej. Dodatek ten doda Panu Młodemu na zdjęciach fajnego, oryginalnego charakteru. Dlatego jeśli w dniu ślubu nie boicie się odrobinę za szaleć, wybierzcie szelki, na które zapewne każdy z gości zwróci uwagę.

Szelki w stylizacji Pana Młodego - zdjęcie 1

Zobacz także: Sesja ślubna ze zwierzętami? Czemu nie?

Polecani usługodawcy
Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!