Zegarek dla Pana Młodego - czym się kierować przy wyborze? | Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Pan Młody / Zegarek dla Pana Młodego – czym się kierować przy wyborze?
Pan Młody

Zegarek dla Pana Młodego – czym się kierować przy wyborze?

29 listopada 2018 — Redakcja Wedding.pl
zegarek dla pana młodego -zdjęcie 1

Garnitur już wybrany, do niego śnieżnobiała koszula, eleganckie buty, krawat i poszetka. Czy to wszystko, jeśli chodzi o ślubną stylizację Pana Młodego? Oczywiście, że nie! Warto też pamiętać o modnym i eleganckim dodatku, jakim jest zegarek.

Zegarek dla Pana Młodego to nie tylko dodatek, który podkreśli formalną i uroczystą atmosferę tego dnia, ale też wspaniała pamiątka na lata.

Zegarki marki Zenith

Jaki zegarek wybrać?

Wybierając zegarek na dzień ślubu i wesela przede wszystkim należy zwrócić uwagę na charakter i styl całej uroczystości. Czy jest to eleganckie przyjęcie w stylu glamour, a może swobodna rustykalna impreza? To właśnie od rodzaju wesela zależy cała stylizacja Pana Młodego oraz dodatki,  które wybierze.

Zegarki marki Albert Riele

Następnie należy zastanowić się nad funkcjonalnościami oraz parametrami, jakie powinien posiadać zegarek. Pamiętajmy, że nie jest to zakup jednorazowy więc warto postawić na wysoką jakość. Dlatego też w przypadku zegarków jednym z ważniejszych kryteriów wyboru jest jego marka. To właśnie ona kryje w sobie historię oraz odpowiada za charakter noszonego przez nas zegarka. W przypadku znakomitych szwajcarskich manufaktur na markę pracowały pokolenia zegarmistrzów, od wieków przekazując sobie tajniki precyzyjnego konstruowania mechanizmów odmierzających czas. Zwróćmy uwagę na to, aby wybrany model zegarka odzwierciedlał charakter i upodobania Pana Młodego. To właśnie dobrze dobrane dodatki komunikują otoczeniu o naszych pasjach, zainteresowaniach czy wyczuciu stylu i podążaniu za trendami. Jednym z takich dodatków jest zegarek, który idealnie podkreśla charakter mężczyzny.

Zegarki marki Bergstern

Gdzie kupić zegarek dla Pana Młodego?

Salony marki Apart oferują szeroki wybór zegarków oraz marek – od tych najbardziej luksusowych  po niezawodne i dostępne cenowo. Co bardzo istotne, Apart jako autoryzowany przedstawiciel wszystkich najważniejszych marek, gwarantuje duży wybór zegarków oraz profesjonalną obsługę, oraz opiekę posprzedażową.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!