Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Motyw przewodni / Panna Młoda w stylu rustykalnym
Motyw przewodni

Panna Młoda w stylu rustykalnym

23 grudnia 2018 —
Panna Młoda w stylu rustykalnym - zdjęcie 8

Przed rozpoczęciem przygotowań do jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu, warto odpowiedzieć sobie na pytanie – jaki styl jest najbliższy Waszemu sercu, co Wam się podoba, co lubicie. Ślub i przyjęcie weselne powinno być spełnieniem marzeń Młodej Pary, dlatego też warto dobrze zastanowić się nad wyborem motywu przewodniego. Pary, które kochają naturę, roślinność i drewno nie będą miały większego problemu, bowiem właśnie z tym kojarzy nam się styl rustykalny. Motyw przewodni wprowadza ład i harmonię, która jest bardzo istotna. Tylko dzięki niej, jesteście w stanie uzyskać fajny i przemyślany efekt końcowy. Styl rustykalny to nie tylko wszechobecne na sali weselnej kwiaty, mech czy pieńki drzew. Warto również pamiętać o stylizacjach Młodej Pary. Zastanawiacie się, czym powinna wyróżniać się Panna Młoda w stylu rustykalnym? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej.

WYBIERZ RUSTYKALNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ!

Panna Młoda w stylu rustykalnym

Trudno wyobrazić sobie przyjęcie weselne w stylu rustykalnym bez polnych kwiatów i naturalności, która jest naprawdę wyjątkowa. Niezwykle istotnym elementem jest suknia ślubna, która bez wątpienia powinna nawiązywać do motywu przewodniego. Delikatna, zwiewna i dziewczęca kreacja idealnie wpasuje się w charakter przyjęcia. Panna Młoda w sukni o kroju księżniczki, z bogato zdobionym gorsetem i długim trenem z całą pewnością nie będzie współgrała z rustykalną naturalnością.

Zobacz także: Na jaki styl wesela się zdecydować?

Jeśli zdecydujecie się na styl rustykalny, to niezbędnym elementem w stylizacji Panny Młodej jest wianek, wykonany z delikatnych, polnych kwiatów.  Ta sama roślinność powinna pojawić się również w ślubnym bukiecie. Kolejnym elementem, który będzie podkreślał charakter przyjęcia jest biżuteria. W tym przypadku pastelowe kolory, współgrające z pozostałymi dodatkami, będę idealnym uzupełnieniem całości stylizacji.

WYBIERZ RUSTYKALNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ!

Zobacz także: Girlandy z kwiatów, zieleni i liści – inspiracje na Twoje wesele!

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!