Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Pan Młody / Płaszcze dla Pana Młodego na jesienne wesele – 5 propozycji
Pan Młody

Płaszcze dla Pana Młodego na jesienne wesele – 5 propozycji

22 września 2018 —
Płaszcze dla Pana Młodego na jesienne wesele - 5 propozycji

Złoto – pomarańczowe liście, brak upałów i delikatne słońce – to wszystko sprawia, że coraz więcej par, decyduje się na wzięcie ślubu właśnie jesienią. Niektórzy jednak obawiają się pogody, która jak wiadomo potrafi płatać figle. Jesienne poranki i wieczory są już niestety nieco chłodniejsze. Dlatego też Narzeczeni, którzy we wrześniu, październiku czy listopadzie planują powiedzieć sobie sakramentalne „TAK”, powinni zadbać o odpowiednie okrycie wierzchnie. Specjalnie dla Was, przygotowaliśmy płaszcze dla Pana Młodego na jesienne wesele .

Płaszcze dla Pana Młodego na jesienne wesele

Płaszcze dla Pana Młodego na jesienne wesele

Wygląd i ubiór Pana Młodego jest równie istotny jak jego wybranki. Idealnie skrojony garnitur, biała koszula, eleganckie buty – to obowiązkowe elementy męskiej garderoby. Jednak panowie, którzy biorą ślub jesienią powinni również zadbać o okrycie wierzchnie. O ile kilkanaście lat temu, mężczyźni nie mieli zbyt dużego wyboru, to obecnie propozycji jest mnóstwo. Pan Młody w dniu ślubu powinien prezentować się niezwykle elegancko, dlatego najwłaściwszym okryciem wierzchnim będzie płaszcz, który idealnie współgra z garniturem.

Płaszcze dla Pana Młodego na jesienne wesele

 

Na co zwrócić uwagę, podczas wyboru płaszcza dla Pana Młodego?

Wybór płaszczy dla mężczyzn jest naprawdę ogromny. Jednak tylko dobrze skrojony i perfekcyjnie uszyty płaszcz sprawi, że Pan Młody będzie prezentował się naprawdę elegancko. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na materiał z jakiego został wykonany. Tylko te uszyte z wysokogatunkowych materiałów, gwarantują komfort użytkowania.

Płaszcze o prostym kroju, zwieńczone stójką przy kołnierzu, będą pasowały do niemalże każdej męskiej sylwetki. Wysportowani i dobrze zbudowani mężczyźni, mogą sobie pozwolić na krój slim, który podkreśli ich walory. Z kolei dwa rzędy guzików sprawiają, że okrycie będzie bardzo klasyczne, a zarazem bardzo eleganckie.

Podczas wyboru płaszcza, należy także zwrócić uwagę na jego kolor, który powinien współgrać z garniturem. Zdecydowana większość mężczyzn wybiera klasyczne, czarne bądź granatowe okrycia. Jednak Panowie, którzy lubią modę i nie boją się zaszaleć, mogą zdecydować się na płaszcz, którego kolorowe obszycia podkreślą indywidualność Pana Młodego.

Płaszcze dla Pana Młodego na jesienne wesele

Idealnych płaszczy dla Pana Młodego szukajcie w sklepie Giacomo Conti.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!