Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / 5 romantycznych miejsc na podróż poślubną w Polsce
Podróż poślubna

5 romantycznych miejsc na podróż poślubną w Polsce

9 listopada 2017 —
Podróż poślubna w Polsce

Zorganizowanie niezapomnianego przyjęcia weselnego wymaga od Pary Młodej poświęcenia dużej ilości czasu. Wybór sali weselnej, orkiestry bądź DJ-a, znalezienie wymarzonej sukni ślubnej to tylko kilka z kilkunastu a nawet kilkudziesięciu rzeczy jaką muszą załatwić Narzeczeni. Po kilku miesiącach przygotowań, nadchodzi ten wymarzony i długo oczekiwany dzień ślubu. Ceremonia zaślubin i przyjęcie weselne mijają naprawdę bardzo szybko. Jeżeli ten najważniejszy dzień macie już za sobą, nadeszła pora na chwilę wypoczynku i relaksu. Czas na podróż poślubną!  Wbrew pozorom nie trzeba wyjeżdżać na drugi koniec świata, aby spędzić wspólnie cudowne chwile. Podróż poślubna w Polsce może być naprawdę romantyczna. Nie macie jednak pomysłu gdzie dokładniej się wybrać?  5 wspaniałych miejsc już na Was czeka!

Podróż poślubna w Polsce – czas na morze

Szum morza, delikatny powiew wiatru, gorący piasek i Wy dwoje. Czyż to nie wspaniały pomysł na podróż poślubną? Możecie wybrać się zarówno do przepięknego Sopotu, w którym wieczorem będziecie spacerować po molo i oglądać zachód słońca, jak i do nieco spokojniejszej miejscowości, np. Krynicy Morskiej. W dzień opalajcie się na plaży, pływajcie w morzu, a wieczorem pójdźcie do restauracji na pyszną kolację przy lampce wina.

Zobacz także: Podróż poślubna 2018 – 6 gorących (dosłownie) kierunków

Podróż poślubna w Polsce – czas na Mazury

Ciekawym pomysłem jest wspólny wyjazd na mazury. Piękny hotel z widokiem na jeziora… Czego chcieć więcej. W dzień możecie wybrać się na przejażdżkę rowerową, w trakcie której urządzicie sobie piknik na polanie. Wieczorem wybierzcie się na basen, do sauny, a może do SPA? Kraina Wielkich Jezior to naprawdę cud świata.

Podróż poślubna w Polsce – czas na góry

Jeżeli lubicie nieco aktywniej spędzać czas i kochacie góry – problem podróży poślubnej macie rozwiązany. Będą Wam potrzebne wygodne buty, plecak na plecy i smaczny prowiant. Długie wędrówki po górach sprawią, że naprawdę odpoczniecie i odetchniecie pełną piersią. Na noc nie musicie wracać do hotelu, możecie spędzić ją w schronisku. Kolacja pod gwiaździstym niebem na szczycie góry może być naprawdę romantyczna. Zakopane, Karpacz, a może Białka Tatrzańska?

Zobacz także: Podróż poślubna – 5 najpiękniejszych miejsc

Podróż poślubna w Polsce – większe miasta czekają

Kto powiedział, że podróż poślubną trzeba spędzić w jednym miejscu? Jeżeli kochacie poróżować, zwiedzać i poznawać nowe miejsca możecie urządzić sobie podróż po pięknych miastach Polski. Toruń i smaczne pierniki, Warszawa i piękne Stare Miasto, krakowskie sukiennice i Panorama Racławicka we Wrocławiu już na Was czekają!

Zobacz także: Sprawdź najlepsze hotele w Polsce

Podróż poślubna w Polsce – rowerem w świat

Przygoda, przygoda każdej chwili szkoda! Jeżeli jazda na rowerze jest Waszym zamiłowaniem, to podróż poślubną możecie spędzić właśnie z nim. Dwa rowery, dwa plecaki i w drogę. Możecie jechać gdzie Was oczy poniosą. Nocować w różnych pięknych miejscach, hotelach, pensjonatach, a może gospodarstwach agroturystycznych. Wyspa Wolin, Sandomierz, Mikołajki… Nie ma żadnych ograniczeń!

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!