Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / Czego nie zabierać ze sobą w podróż poślubną?
Podróż poślubna

Czego nie zabierać ze sobą w podróż poślubną?

26 lutego 2019 —
Czego nie zabierać ze sobą w podróż poślubną - zdjęcie 3

Na samą myśl o podróży poślubnej Wasze serca zaczynają szybciej bić, a na twarzach pojawiają się uśmiechy. Mimo, iż przygotowania do tego wyjątkowego dnia sprawiają Wam mnóstwo przyjemności, to z utęsknieniem wyczekujecie chwili odpoczynku i wytchnienia. Już niedługo zaczniecie pakować walizkę, co nie będzie łatwym zadaniem. Jedno jest pewne, kilku rzeczy nie powinnaś do niej spakować! Zastanawiasz się, co mamy na myśli? Czego nie zabierać ze sobą w podróż poślubną, bo będzie zbędnym nadbagażem?

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATEGO ORGANIZERA ŚLUBNEGO!

Czego nie zabierać ze sobą w podróż poślubną?

Problemów

Problemy, dylematy, rozterki – ma je każdy z nas. Miesiąc miodowy to czas wypoczynku, relaksu i oddechu. To nie są zwykłe wakacje, to podróż poślubna, dlatego też wszystkie zmartwienia zostaw w domu, zajmiesz się nimi po powrocie.

Pracy

Jeśli przez myśl przeszło Ci spakowanie do walizki służbowego laptopa, telefonu i kalendarza – odradzamy, to nie jest dobry pomysł! Podczas podróży poślubnej nie ma miejsca na pracę to czas, który powinniście spędzić tylko we dwoje. Cieszcie się sobą, swoim towarzystwem odpoczywajcie i zwiedzajcie. W końcu jesteś na urlopie wypoczynkowym, na którym nawet myślenie o  pracy jest niemile widziane.

Czego nie zabierać ze sobą w podróż poślubną - zdjęcie 1

Zobacz także: Miodowy miesiąc w Polsce – gdzie warto wyjechać?

Zbyt dużo ubrań

Wyjeżdżacie na tydzień lub dwa, a Ty spakowałaś do walizki całą szafę? Podróż poślubna to nie rewia mody, zabierz ze sobą najpotrzebniejsze ubrania i 2-3 pary butów. Dzięki temu nie będziesz płaciła za nadbagaż, a i organizacja na wyjeździe okaże się wiele łatwiejsza. Przygotuj kilka ulubionych, wygodnych zestawów, dopasuj do nich buty i w drogę!

Czego nie zabierać ze sobą w podróż poślubną - zdjęcie 2

Ręczników

Podróż poślubną spędzacie w hotelu nad brzegiem morza, a może w uroczym, górskim pensjonacie. Zanim do walizki spakujecie ręczniki i szlafroki sprawdźcie, czy nie są one dostępne w pokojach hotelowych. Taką informację bez problemu powinniście znaleźć na stronie internetowej.

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATEGO ORGANIZERA ŚLUBNEGO!

Zobacz także: Paszport na nazwisko panieńskie, a podróż poślubna

 

Klaudia Kierzkowska
Napisane przez

Klaudia Kierzkowska

k.kierzkowska@wedding.pl

Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.