24 listopada 2017

Jak zaplanować podróż poślubną?


Podróż poślubna powinna być spełnieniem Waszych najskrytszych marzeń. Macie już pomysł gdzie chcecie się wybrać, jednak nie wiecie jak rozpocząć przygotowania? Podpowiadamy!

Jak zaplanować podróż poślubną?

Zamknij oczy i wyobraź sobie swoją wymarzoną podróż poślubną… Przeniosłaś się myślami do ciepłych krajów czy może poznajesz nowe zakątki na końcu świata? Leżysz na gorącej plaży, a Twoje stopy obmywają morskie fale? A może jesteś w restauracji i odkrywasz nowe, fascynujące smaki? A teraz otwórz oczy i zrób wszystko, aby tak właśnie wyglądała Wasza podróż poślubna. Nie wiesz od czego zacząć? Podpowiadamy, jak zaplanować podróż poślubną!

Jak zaplanować podróż poślubną? – zacznij od miejsca

Podróż poślubną warto zacząć planować z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Pierwszym krokiem jest wybranie kierunku, miejsca do jakiego chcecie się udać. Pomyślcie jak chcielibyście spędzić ten cudowny czas? Decyzję podejmijcie wspólnie, porozmawiajcie o swoich marzeniach, pragnieniach i oczekiwaniach związanych z miesiącem miodowym.

Zobacz także: Egzotyczna podróż poślubna – 4 wyjątkowe miejsca!

Jak zaplanować podróż poślubną? – biuro podróży

Kiedy już wybraliście kierunek Waszej podróży marzeń udajcie się do biura podróży. Wybierzcie to duże i znane, a może macie już jakieś zaufane, z którego usług wcześniej korzystaliście? W dużym biurze podróży będziecie mieć o wiele więcej cudownych hoteli do wyboru, możecie liczyć na korzystniejsze ceny, a przede wszystkim macie pewność, że nie wydarzy się żadna niemiła niespodzianka.

Jak zaplanować podróż poślubną? – szczepienia

Jeżeli swój miesiąc miodowy planujecie spędzić w najdalszych, upalnych zakątkach świata, dowiedzcie się czy nie musicie wykonać szczepień obowiązkowych.

Jak zaplanować podróż poślubną? – zakupy

W podróż marzeń wylatujecie zaraz po ślubie? W takim przypadku przegląd szafy najlepiej zrobić jeszcze przed weselem. Unikniesz niepotrzebnego stresu i nerwowego poszukiwania stroju kąpielowego w sklepach z bielizną. Wszystkie potrzebne rzeczy i akcesoria będą już na Was czekały, a więc pozostanie Wam tylko wsiąść do samolotu i lecieć do krainy marzeń!

Zobacz także: Panna Młoda z plecakiem, czyli podróż poślubna autostopem

Tylko spokojnie

Podróż poślubna to jedna z przyjemniejszych chwil związanych z tym wyjątkowym dniem. Ta cudowna wycieczka ma być dla Was ogromną przyjemnością i chwilą relaksu. Nerwom i stresowi mówimy stanowcze NIE! Nie pozwólcie, aby przygotowania stały się koniecznością, one mają być przyjemnością.

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!