Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / Kiedy wybrać się w podróż poślubną? Podpowiadamy najlepszy termin!
Podróż poślubna

Kiedy wybrać się w podróż poślubną? Podpowiadamy najlepszy termin!

23 grudnia 2018 —
Kiedy wybrać się w podróż poślubną - zdjęcie 3

Organizacja ślubu i przyjęcia weselnego jest bardzo stresująca i czasochłonna. Po wielomiesięcznych przygotowaniach, nadchodzi czas na chwilę relaksu i odpoczynku, czyli na podróż poślubną. Na tę niezapomnianą i magiczną wycieczkę Pary Młode czekają z utęsknieniem. Jedną z pierwszych decyzji jaką muszą podjąć zakochani jest wybór miejsca, do którego chcieliby pojechać lub polecieć. A niesamowitych zakątków na świecie, które warte są odwiedzenia, jest naprawdę wiele. Kiedy już kierunek miesiąca miodowego jest wybrany, trzeba ustalić termin wycieczki. Zastanawiacie się, kiedy wybrać się w podróż poślubną?

Kiedy wybrać się w podróż poślubną - zdjęcie 1

Zobacz także: Skąd pochodzi nazwa miesiąc miodowy?

Podróż poślubna – wyjątkowe chwile

Tak jak ślub i przyjęcie weselne ma miejsce tylko raz w życiu, tak samo podróż poślubna nigdy się już nie powtórzy. Warto dołożyć wszelkich starań, aby wycieczka ta była magicznym i niezapomnianym przeżyciem. Pełne uroku, bajeczne miejsca zagwarantują Wam nie tylko chwilę odpoczynku, ale także dostarczą wielu wrażeń. Wybór miejsca podróży poślubnej jest jedną z trudniejszych decyzji, jednak nie jest to jedyny dylemat przed jakim stają zakochani. Należy odpowiedzieć sobie jeszcze na jedno, kluczowe pytanie – kiedy wybrać się na wycieczkę marzeń?

Kiedy wybrać się w podróż poślubną - zdjęcie 2

Kiedy wybrać się w podróż poślubną?

Podróż poślubna, jak sama nazwa wskazuje, powinna odbyć się tuż po ślubie. Nie oznacza to jednak, że Nowożeńcy tuż po zakończeniu przyjęcia weselnego powinni wsiąść do samolotu i polecieć na drugi koniec świata. Jeśli jesteście miłośnikami plażowania i ciepłych klimatów, to w podróż poślubną możecie polecieć kiedy Wam się tylko zamarzy. Słoneczną pogodę macie gwarantowaną! Zwyczajem jednak jest, że Państwo Młodzi na swoja wycieczkę marzeń wybierają się od tygodnia do dwóch po ślubie. Równie dobrze możecie polecieć miesiąc po przyjęciu weselnym, jednak nie odkładajcie wyjazdu na późniejszy czas.

Zobacz także: Podróż poślubna jako prezent dla Nowożeńców

 

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!