Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / Kto płaci za podróż poślubną?
Podróż poślubna

Kto płaci za podróż poślubną?

5 lipca 2018 —
Kto płaci za podróż poślubną?

Podróż poślubna to wycieczka marzeń, którą Nowożeńcy zapamiętają do końca życia – chwila relaksu i odpoczynku, tak jak podczas wakacji. Jednak nadchodzące wakacje, wcale nie będą takie standardowe i oczywiste. Podróż poślubna to najczęściej jeden z bardziej kosztownych wyjazdów, na jaki sobie do tej pory mogliście pozwolić. Rajskie wyspy, dzikie plaże, nieznane zakątki świata… Kiedy kierunek wycieczki marzeń macie już wybrany, pojawia się pytanie „Kto płaci za podróż poślubną?”

Zobacz także: Miesiąc miodowy nad polskim morzem - inspiracje!

Kto płaci za podróż poślubną? Zdjęcie 5

Kto płaci za podróż poślubną? – wspólnie

Organizacja ślubu i przyjęcia weselnego pochłania zazwyczaj większość oszczędności Młodej Pary. Nie zapominajmy jednak, że każdy z gości wręcza Nowożeńcom prezent. Najczęściej jest to koperta, w której ukryte są pieniądze i kartka z życzeniami. Część zgromadzonych pieniędzy młodzi małżonkowie mogą przeznaczyć właśnie na podróż poślubną. Takie rozwiązanie jest jednym z bardziej sprawiedliwych i to właśnie na nie decyduje się większość Nowożeńców.

Mąż zaprasza w podróż poślubną

Wychodzicie bogato za mąż, mężczyzna już od kilku lat pracuje i zgromadził spore oszczędności? Jeśli Wasz przyszły mąż zaoferował się, że z przyjemnością zaprosi Cię na wymarzoną podróż poślubną, nie zastanawiaj się długo! Ty poczujesz się jak prawdziwa kobieta, a on jak prawdziwy mężczyzna, który sprawił swojej ukochanej przyjemność i niespodziankę.

Zobacz także: Podróż poślubna - Chorwacja

Kto płaci za podróż poślubną? Zdjęcie 4

Prezent od gości weselnych

Od kilku sezonów lista prezentów weselnych cieszy się niesłabnącą popularnością. Dzięki niej będziecie mieć pewność, że nie dostaniecie zdublowanych prezentów. A gdyby tak umieścić na niej wycieczkę marzeń? Oczywiście jest to najdroższy prezent jaki się na niej znajdzie i zbyt kosztowny dla jednej pary. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zrzuciła się na niego grupka Waszych najbliższych. Podpowiedzcie im takie rozwiązanie, a dzięki temu może spełni się Wasze marzenie!

Kto płaci za podróż poślubną? Zdjęcie 7

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!