Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / Miesiąc miodowy w Polsce – gdzie warto wyjechać?
Podróż poślubna

Miesiąc miodowy w Polsce – gdzie warto wyjechać?

30 stycznia 2019 —
Miesiąc miodowy w Polsce - zdjęcie 8

Miesiąc miodowy w Polsce, a może za granicą? Krótki wypoczynek, czy może dłuższa podróż poślubna? Jeśli poszukujecie odpowiedzi na te pytania, przygotowaliśmy dla kilka podpowiedzi, w których zakątkach można spędzić miesiąc miodowy w Polsce. Czasami naprawdę nie trzeba wyjeżdżać na drugi koniec świata, aby móc nacieszyć się pięknymi widokami i aby odetchnąć świeżym powietrzem. Podróż poślubna spędzona przy boku ukochanej osoby, to jedyna w swoim rodzaju wycieczka, która już nigdy się nie powtórzy. Dlatego też, warto dopiąć wszystko na ostatni guzik, tak aby była ona naprawdę niezapomniana. Jeśli zdecydowaliście, że miesiąc miodowy spędzicie w naszym kraju, jednak wciąż nie wiecie gdzie się wybrać, mamy dla Was przygotowanych kilka ciekawych i bajecznie pięknych miejsc.

MIESIĄC MIODOWY W POLSCE DO 78% TANIEJ!

Miesiąc miodowy w Polsce – 4 propozycje

Polskie morze

Morza szum, ptaków śpiew… Nowożeńcy, którzy podczas podróży poślubnej chcieliby odpocząć i poleniuchować, mogą wybrać się nad polskie morze. Piaszczysta plaża, szum morskich fal i cichy śpiew ptaków to wszystko zachęca do długich i romantycznych spacerów, nie tylko przy delikatnym blasku zachodzącego słońca, ale o każdej porze dnia.

Miesiąc miodowy w Polsce - zdjęcie 1

Zakopane

Miłośnikom aktywnego wypoczynku proponujemy spędzenie miesiąca miodowego w Zakopanem, w którym czeka na zakochanych niezliczona ilość szczytów, szlaków i ścieżek. Koniecznie wybierzcie się również nad Morskie Oko, gdzie będziecie mogli chwile odetchnąć, odpocząć i nacieszyć się sobą. A kiedy zapadnie zmrok odwiedźcie Krupówki i oczywiście w regionalnej restauracji zjedzcie romantyczną kolację przy lampce wina.

Miesiąc miodowy w Polsce - zdjęcie 3

MIESIĄC MIODOWY W POLSCE DO 78% TANIEJ!

Przełom Dunajca

Przełom Dunajca przebiega przez pasmo górskie Pienin pomiędzy Sromowcami Niżnymi a Szczawnicą. Spływ przełomem Dunajca to jedna z piękniejszych i na pewno niezapomnianych atrakcji jaka czeka na Nowożeńców. Jesteśmy pewni, że zakochacie się w tym miejscu!

Miesiąc miodowy w Polsce - zdjęcie 3

Zobacz także: Skąd pochodzi nazwa miesiąc miodowy?

Mazury

Naszą ostatnią propozycją miejsca w Polsce, w którym możecie spędzić swoja podróż poślubną są mazury. Bajecznie piękne jeziora, po bokach porośnięte dziką roślinnością, nenufary pływające na powierzchni wody i Wy… Czyż to nie kusząca propozycja?

Miesiąc miodowy w Polsce - zdjęcie 7

MIESIĄC MIODOWY W POLSCE DO 78% TANIEJ!

Zobacz także: Kiedy wybrać się w podróż poślubną? Podpowiadamy najlepszy termin!

Zdjęcia: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!