Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / 4 najpiękniejsze miejsca na podróż poślubną w Europie
Podróż poślubna

4 najpiękniejsze miejsca na podróż poślubną w Europie

3 stycznia 2019 —
Najpiękniejsze miejsca na podróż poślubną w Europie - zdjęcie 5

Po jakże wyczerpujących przygotowaniach do wesela, większość Nowożeńców decyduje się na wspólne spędzenie romantycznych chwil podczas podróży poślubnej. Niektórzy już od dawna mają wybrane miejsce, do którego się wybiorą, innym jest wszystko jedno gdzie pojadą byleby razem, a jeszcze inne Pary Młode wciąż poszukują wymarzonego miejsca na wakacje. Naprawdę nie trzeba lecieć na drugi koniec świata, aby odwiedzić zjawiskowe i malownicze zakątki. Wspaniałe wakacje można spędzić również w Europie. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy najpiękniejsze miejsca na podróż poślubną w Europie!

Najpiękniejsze miejsca na podróż poślubną w Europie wg Wedding.pl

Wenecja

Wenecja to urokliwe miasto położone na 100 wysepkach połączonych ze sobą mostami i wodnymi kanałami. Obowiązkowym punktem podróży poślubnej w Wenecji jest przepłyniecie gondolą z prawdziwym gondolierem. W najstarszej części miasta znajduje się Plac Świętego Marka, który przyciąga rzesze turystów. Jeśli chcecie poczuć prawdziwy klimat Wenecji koniecznie wybierzcie się na długi, wieczorny spacer po urokliwych uliczkach i bajecznych zakątkach.

Najpiękniejsze miejsca na podróż poślubną w Europie - Wenecja - zdjęcie 1

Zobacz także: Kto płaci za podróż poślubną?

Rodos

Jeśli marzycie o błogim lenistwie na piaszczystej plaży otoczonej błękitną wodą, wybierzcie się na Rodos – wyspę na Morzu Egejskim. Rodos to propozycja także dla Par Młodych, które chciałyby odwiedzić doskonale zachowane średniowieczne miasto, które pozwoli przenieść się w zamierzchłe czasy.

Najpiękniejsze miejsca na podróż poślubną w Europie -Rodos - zdjęcie 2

Dubrownik

Chorwacja jest istnym rajem na ziemi, który kryje wiele malowniczych zakątków. Jednak prawdziwie turystycznym miejscem jest jakże urokliwy Dubrownik. Stare miasto, które w całości zostało wpisane na listę dziedzictwa narodowego UNESCO, położone jest na półwyspie u wybrzeża Morza Adriatyckiego. Urokliwe, wąskie uliczki, wyjątkowa architektura i malownicze położenie sprawiły, że Dubrownik uważany jest za jedno z piękniejszych miast europejskich.

Najpiękniejsze miejsca na podróż poślubną w Europie -Dubrownik - zdjęcie 3

Paryż

Paryż od dawien dawna nazywany jest miastem zakochanych, a czasami nawet stolicą płomiennych romansów.  Nic więc dziwnego, że Młode Pary często właśnie tutaj spędzają swoją podróż poślubną. Obowiązkowym punktem wycieczki jest wjazd na wieżę Eiffla, z której rozpościera się zapierający dech w piersi widok. Warto odwiedzić również Luwr, w którym znajduje się jedno z największych muzeów na świecie.  Na zakończenie dnia wybierzcie się do małej, urokliwej restauracji, a takich w Paryżu na pewno nie brakuje.

Najpiękniejsze miejsca na podróż poślubną w Europie - Paryż -zdjęcie 4

Zobacz także: W podróż poślubną kamperem!

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!