12 listopada 2018

Podróż poślubna 2019 – 4 kierunki, które warto odwiedzić


podróż poślubna 2019 - zdjęcie główne

Przygotowania do ślubu i wesela są absorbujące i czasochłonne bardziej niż się tego spodziewaliście? Czasami jesteście już zmęczeni i nie możecie doczekać się chwili relaksu i odpoczynku? Wszystko zmierza więc w jednym kierunku – nadeszła pora, aby zaplanować podróż poślubną. Niestety, do tej pory nie dokonaliście żadnej rezerwacji, a co gorsza nie macie nawet wybranego kierunku. Nie ulega chyba najmniejszej wątpliwości, że największą popularnością cieszą się ciepłe, słoneczne i napawające optymizmem kierunki. Jakie miejsca okażą się hitem nadchodzącego sezonu ślubnego 2019? Do jakich zakątków Młode Pary będą wyjeżdżały najchętniej? 4 wymarzone i najbardziej pożądane kierunki zostały już wybrane, jesteście ciekawi?

Zobacz także: Co zabrać na podróż poślubną?

Podróż poślubna 2019 – Majorka

Majorka, czyli wyspa należąca do Archipelagu Balearów, jest wymarzonym miejscem na podróż poślubną dla osób, które kochają piękne plaże, bujną roślinność i hiszpańską fiestę. Malownicze zakątki kuszące turkusową wodą i jasnym piaskiem, zachęcają Nowożeńców do długich i romantycznych spacerów. Jeśli lubicie zwiedzać i poznawać nowe, wyjątkowe miejsca, koniecznie wybierzcie się do pełnej cudownych zabytków stolicy wyspy – Palma de Mallorca.

Zobacz także: W podróż poślubną kamperem!

Podróż poślubna 2019 – Dominikana

Każdy kto marzy, aby znaleźć się w raju, powinien wybrać się na Dominikanę. Palmy, plaże pokryte cudownym piaskiem, ciepła i krystalicznie czysta woda, a pośrodku WY – czy można chcieć czegoś więcej? Jeśli zdecydujecie się i wybierzecie się na drugi koniec świata, koniecznie musicie zobaczyć kilka niesamowitych miejsc na Dominikanie. Wyspa Saona, wodospad El Limon, nurkowanie i pływanie z delfinami – to tylko kilka z wielu magicznych propozycji.

Podróż poślubna 2019 – Zjednoczone Emiraty Arabskie

Dubaj to jeden z najpopularniejszych emiratów, który słynie z przepychu, bogactwa i luksusu. Stolicą Zjednoczonych Emiratów Arabskich jest Abu Dhabi, gdzie tradycja przeplata się z nowoczesnością. Luksusowe hotele stworzone wręcz dla Nowożeńców, szerokie i piaszczyste plaże to idealna propozycja dla par, które marzą o chwili relaksu i odpoczynku.

Podróż poślubna 2019 – Malediwy

Trudno wyobrazić sobie piękniejsze i romantyczniejsze miejsce na miesiąc miodowy. Niesamowite krajobrazy, rozprzestrzeniające się z malowniczych wysepek otoczonych wodami Oceanu Indyjskiego, zapierają dech w piersi. Niezapomnianą atrakcją okaże się nurkowanie z żółwiami, delfinami i bajecznie kolorowymi rybami.

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!