Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / Podróż poślubna z dzieckiem
Podróż poślubna

Podróż poślubna z dzieckiem

2 października 2018 —
Podróż poślubna z dzieckiem

Ślub połączony z chrzcinami nie dziwi już nikogo. Coraz więcej par decyduje się na dziecko jeszcze przed zawarciem związku małżeńskiego. Jeszcze kilkanaście lat temu wywoływało to oburzenie i zdziwienie, jednak we współczesnym świecie już prawie nikt tego nie komentuje. Jeśli dwoje ludzi chce mieć ze sobą dziecko jeszcze przed zawarciem związku małżeńskiego, czemu nie? Kiedy okazuje się, że kobieta jest w ciąży, większość par zaczyna przygotowania do wesela, które odbędzie się za rok, a może za dwa. Jak wszyscy wiemy, młode małżeństwo powinno wyjechać w podróż poślubną, aby odpocząć, pobyć tylko ze sobą, nacieszyć się wspólnymi chwilami. Podróż poślubna z dzieckiem może być najwspanialszą wycieczką życia.

Podróż poślubna z dzieckiem – co spakować?

Letnia sukienka, krótkie spodenki, kostium kąpielowy, okulary przeciwsłoneczne – tego nie może zabraknąć w walizce, kiedy Młoda Para wybiera się w podróż poślubną tylko we dwoje. Jeżeli jednak spędzicie ją we trójkę, zawartość bagażu powinna wyglądać nieco inaczej. Ubranie dostosujcie do temperatury jaka panuje w miejscu, do którego się wybieracie. Nie zapomnijcie o spakowaniu domowej apteczki, zabraniu książeczki zdrowia dziecka i koniecznie weźcie ze sobą kilka ulubionych zabawek malucha. Przeziębienie i dolegliwości żołądka potrafią dopaść w najmniej spodziewanym i odpowiednim momencie.

Zobacz także: W podróż poślubną kamperem!

Podróż poślubna z dzieckiem

Kierunek podróży

Piękne, piaszczyste plaże nad brzegiem morza lub oceanu są jednym z częściej wybieranych kierunków przez Młode Pary. Jeśli w podróż poślubną wybieracie we trójkę, nic nie stoi na przeszkodzie, abyście wspólnie odpoczęli w takim magicznym miejscu. Wycieczka do Hiszpanii, Grecji czy Tajlandii na pewno okaże się niesamowitą przygodą. Jeżeli uwielbiacie aktywnie spędzać czas i marzycie o wycieczce objazdowej, podróż poślubna kamperem będzie strzałem w dziesiątkę. Samochód kempingowy skrywa w swoim wnętrzu część sypialnianą i kuchenną. To wspaniałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, bowiem w każdej chwili będziecie mogli się zatrzymać i odpocząć.

Podróż poślubna z dzieckiem

 

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!