Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / Podróż poślubna jako prezent dla nowożeńców
Podróż poślubna

Podróż poślubna jako prezent dla nowożeńców

5 lipca 2018 —
Podróż poślubna jako prezent dla nowożeńców - zdjęcie 5

Podróż poślubna to wakacje, na które z niecierpliwością oczekuje każda para. Już kilka miesięcy przed ślubem Narzeczeni zastanawiają się, gdzie spędzić te cudowne chwile. Pomysłów i marzeń każdy ma tysiące. Przecież kula ziemska jest taka wielka i kryje tyle cudownych zakątków. Niestety, czasami przyszli małżonkowie ze względów finansowych muszą zrezygnować z wakacji na wymarzonej wyspie. A może podróż poślubna jako prezent dla Nowożeńców jest dobrym pomysłem?

Podróż poślubna jako prezent dla nowożeńców zdjęcie 7

Podróż poślubna jako prezent dla Nowożeńców

Prezent dla Nowożeńców powinien być piękną pamiątką, która małżonkom będzie kojarzyła się z tym wyjątkowym dniem. Jednak zaproszonym gościom bardzo często brakuje pomysłu i decydują się na wręczenie pieniędzy. Prezent przydatny i pomocny na nowej drodze życia, ale czy magiczny i romantyczny? A gdyby tak podarować Młodej Parze opłaconą podróż poślubną? Oczywiście jest to bardzo kosztowny prezent, jednak możecie się na niego złożyć w kilka osób. Nowożeńcy na pewno będą zachwyceni i szczęśliwi. Może naprawdę warto spełnić ich najskrytsze marzenie i zobaczyć na twarzy szczery, prawdziwy uśmiech. A może i w oku zakręci im się łza…?

Zobacz: 5 modnych miejsc na podróż poślubną

Podróż poślubna jako prezent dla nowożeńców zdjęcie 5

Kierunek podróży poślubnej – prezent dla Nowożeńców

Jeśli zdecydujecie się, że to właśnie wycieczkę marzeń podarujecie Młodej Parze, pojawi się kolejne wyzwanie. Musicie wybrać kierunek tych niesamowitych wakacji – Grecja, Paryż, Tajlandia, a może lot do Stanów Zjednoczonych? Spróbujcie delikatnie podpytać, dowiedzieć się o czym tak naprawdę marzą Wasi bliscy. Podpytajcie, czy przypadkiem nie dokonali już jakiejś rezerwacji. Dwie podróże poślubne, których terminy się na siebie nakładają to najgorszy z możliwych scenariuszy.

Wybór terminu podroży poślubnej

Przed dokonaniem rezerwacji dowiedzcie się, jaki termin byłby najodpowiedniejszy dla przyszłych małżonków. Powinniście wziąć pod uwagę zarówno ich plany służbowe i zawodowe. Wiemy, nie będzie łatwo, ale spróbujcie dyskretnie wybadać sytuację.

Zobacz także: Podróż poślubna z sesją zdjęciową

 

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!