Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / W podróż poślubną kamperem!
Podróż poślubna

W podróż poślubną kamperem!

28 września 2018 —

Podróż poślubna to niezwykłe wakacje, które warto zaplanować ze szczególną starannością. Będziecie je przecież wspominać do końca życia, dlatego warto sprawić, aby były niezapomnianą przygodą. Cały czas zastanawiacie się, gdzie wybrać się w podróż poślubną? Z wielką przyjemnością poznalibyście nowe, ciekawe zakątki świata, poleżeli na piaszczystej plaży, a także spędzili trochę czasu w aktywny sposób. Jeśli chcecie spełnić wszystkie swoje marzenia i pogodzić ze sobą różne formy wypoczynku,  wybierzcie się w podróż poślubną kamperem. Podróż poślubna kamperem będzie niezapomniana!

W podróż poślubną kamperem

Podróż poślubna kamperem

Kamper to specjalny samochód turystyczny, który zapewnia podróżującym miejsca do spania i wypoczynku.  Najnowsze kampery zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających osób. W ich wnętrzu znajduje się aneks kuchenny i część sypialniana. Samochody te nazywane są często mobilnym apartamentem. Decydując się na podróż poślubną kamperem, nie musicie martwić się o nocleg, możecie jechać tam Wam serce podpowiada.

W podróż poślubną kamperem

Kierunek podróży poślubnej

Na samym początku, musicie odpowiedzieć sobie na pytanie, które zakątki świata chcielibyście zwiedzić? Planujecie objechać wzdłuż i wszerz Europę, czy może marzy Wam się wycieczka po Ameryce lub Azji? Jeśli zdecydowaliście, że zwiedzicie nasz kontynent, kampera możecie wynająć już w Polsce i z stąd wyruszyć w podróż poślubną. Jeżeli jednak marzycie o zwiedzeniu Ameryki, będziecie musieli wykupić bilety lotnicze i dopiero na miejscu poszukać wypożyczalni samochodów kempingowych. Jesteście miłośnikami przyrody i wielkiej przygody? W takim przypadku wycieczka po Ameryce Środkowej będzie niezapomnianym przeżyciem. Wyprawę po dzikich stepach i safari możecie zakończyć romantycznym wypoczynkiem nad brzegiem oceanu.

Zobacz także: Kto płaci za podróż poślubną?

W podróż poślubną kamperem

Co ze sobą zabrać?

Podczas wyboru odzieży i obuwia, weźcie pod uwagę klimat jaki panuje na danym kontynencie. Nie zapomnijcie o wygodnych butach i stroju kąpielowym. W bagażu powinien także znaleźć się aparat fotograficzny i kamera. Jesteśmy pewni, że do tych magicznych zdjęć i filmów będziecie wracać do końca życia. Wspomnienia z podróży poślubnej są najcenniejszą i najpieniejszą pamiątką!

Źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!