05 lipca 2018

Podróż poślubna na statku


Podróż poślubna na statku to marzenie, które może się spełnić. Wszystko zależy od Was!

Podróż poślubna na statku

Na co czeka każda Para Młoda po ślubie? Oczywiście na podróż poślubną! Każdy o niej marzy i oczekuje z niecierpliwością. Zapewne niejednokrotnie zastanawialiście się, w który zakątek świata się wybrać. Marzycie o czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym, o czymś niespotykanym, a zarazem romantycznym? Chcielibyśmy zaproponować Wam niesamowitą podróż poślubną… Podróż poślubna na statku – dla poszukiwaczy przygód i romantyków.

Podróż poślubna na statku zdjęcie 1

Podróż poślubna na statku

Idealnym miejscem na podróż poślubną jest statek, na którym Nowożeńcy przeżyją wiele cudownych i niezapomnianych chwil. Duże, piękne statki wycieczkowe wyglądają w środku jak najpiękniejsze hotele. Ekskluzywne pokoje, restauracje z nieziemsko smacznym jedzeniem, kasyno, kosmetyczka, sauna a nawet basen. Świeżo upieczeni małżonkowie nie będą mieli czasu na nudę. Bo przecież po przygotowaniach do przyjęcia weselnego, należy im się relaks i wypoczynek. Na większości ekskluzywnych statków wycieczkowych organizowane są wieczorki taneczne, kolacje tematyczne, gry karciane. Personel dokłada wszelkich starań, aby każdy z gości czuł się wyjątkowo. Na statkach znajdują się sklepy bezcłowe – to wspaniała okazja, aby kupić swoje ulubione perfumy czy alkohol.

Zobacz także: Co zabrać na podróż poślubną?

Podróż poślubna na statku zdjęcie 3

Zwiedzanie

Część statków wycieczkowych w ciągu dnia przybija do portu, co jest wspaniałą okazją do zwiedzenia danej destynacji. Jeśli będziecie mieli ochotę możecie zejść na ląd i poznać najpiękniejsze zakątki miasta. Nie jest to jednak obowiązkowy punkt wycieczki. Równie dobrze możecie odpoczywać i relaksować się nad basenem, który znajduje się na statku. Jednego dnia możecie leniuchować, popijać ulubionego drinka i zajadać się smakołykami, a drugiego zwiedzać i poznawać nowe miejsca.

Romantyczna podróż poślubna

Podróż statkiem to jedna z romantyczniejszych propozycji dla Nowożeńców. Morza szum, ptaków śpiew, fale rozbijające się o brzeg statku i ten nieziemsko piękny wschód i zachód słońca. Rejs po Wyspach Kanaryjskich to marzenie, które może się spełnić! Jeśli w taki sposób chcecie spędzić swój miesiąc miodowy, udajcie się do biura podróży i zapoznajcie się z najciekawszymi ofertami. Organizowanie takiego wyjazdu na własną rękę może być zbyt absorbujące.

Zobacz także: Podróż poślubna - Zanzibar

Podróż poślubna na statku zdjęcie 2

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!