Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / Podróż poślubna na statku
Podróż poślubna

Podróż poślubna na statku

5 lipca 2018 —
Podróż poślubna na statku

Na co czeka każda Para Młoda po ślubie? Oczywiście na podróż poślubną! Każdy o niej marzy i oczekuje z niecierpliwością. Zapewne niejednokrotnie zastanawialiście się, w który zakątek świata się wybrać. Marzycie o czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym, o czymś niespotykanym, a zarazem romantycznym? Chcielibyśmy zaproponować Wam niesamowitą podróż poślubną… Podróż poślubna na statku – dla poszukiwaczy przygód i romantyków.

Podróż poślubna na statku zdjęcie 1

Podróż poślubna na statku

Idealnym miejscem na podróż poślubną jest statek, na którym Nowożeńcy przeżyją wiele cudownych i niezapomnianych chwil. Duże, piękne statki wycieczkowe wyglądają w środku jak najpiękniejsze hotele. Ekskluzywne pokoje, restauracje z nieziemsko smacznym jedzeniem, kasyno, kosmetyczka, sauna a nawet basen. Świeżo upieczeni małżonkowie nie będą mieli czasu na nudę. Bo przecież po przygotowaniach do przyjęcia weselnego, należy im się relaks i wypoczynek. Na większości ekskluzywnych statków wycieczkowych organizowane są wieczorki taneczne, kolacje tematyczne, gry karciane. Personel dokłada wszelkich starań, aby każdy z gości czuł się wyjątkowo. Na statkach znajdują się sklepy bezcłowe – to wspaniała okazja, aby kupić swoje ulubione perfumy czy alkohol.

Zobacz także: Co zabrać na podróż poślubną?

Podróż poślubna na statku zdjęcie 3

Zwiedzanie

Część statków wycieczkowych w ciągu dnia przybija do portu, co jest wspaniałą okazją do zwiedzenia danej destynacji. Jeśli będziecie mieli ochotę możecie zejść na ląd i poznać najpiękniejsze zakątki miasta. Nie jest to jednak obowiązkowy punkt wycieczki. Równie dobrze możecie odpoczywać i relaksować się nad basenem, który znajduje się na statku. Jednego dnia możecie leniuchować, popijać ulubionego drinka i zajadać się smakołykami, a drugiego zwiedzać i poznawać nowe miejsca.

Romantyczna podróż poślubna

Podróż statkiem to jedna z romantyczniejszych propozycji dla Nowożeńców. Morza szum, ptaków śpiew, fale rozbijające się o brzeg statku i ten nieziemsko piękny wschód i zachód słońca. Rejs po Wyspach Kanaryjskich to marzenie, które może się spełnić! Jeśli w taki sposób chcecie spędzić swój miesiąc miodowy, udajcie się do biura podróży i zapoznajcie się z najciekawszymi ofertami. Organizowanie takiego wyjazdu na własną rękę może być zbyt absorbujące.

Zobacz także: Podróż poślubna - Zanzibar

Podróż poślubna na statku zdjęcie 2

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!