Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / Podróż poślubna na własną rękę
Podróż poślubna

Podróż poślubna na własną rękę

31 stycznia 2019 —
Podróż poślubna na własną rękę - zdjęcie 3

Stres związany ze ślubem i weselem już za Wami, oficjalnie jesteście małżeństwem. Gratulujemy! Przed Wami teraz wakacje Waszego życia, czyli wymarzona podróż poślubnaBez wątpienia powinna to być niesamowita przygoda i jedyny w swoim rodzaju romantyczny wyjazd. Przede wszystkim, powinniście się zastanowić gdzie chcecie jechać – Polska, Europa, a może daleka egzotyka? Niezależnie od wybranego kierunku, podróż poślubną możecie zroganizować sami! Nie bójcie się, nie jest to tak trudne, jak może się wydawać! Podróż na własną rękę będzie wyzwaniem, które da Wam wiele satysfakcji, a przede wszystkim sprawi, że wyjazd będzie idealny – bo zaplanowany od początku do końca przez Was. Nadal nie jesteście przekonani? Zobaczcie, jakie są główne zalety takiego samodzielnie zorganizowanego wyjazdu!

BEZPŁATNY ORGANIZER ŚLUBNY

Podróż poślubna na własną rękę - zdjęcie 1

Podróż poślubna na własną rękę – 3 zalety

Niezależność

Jedną z największych zalet podróży poślubnej na własną rękę jest niezależność. Cały wyjazd będzie dokładnie taki, jak chcecie! Nie musicie być zależni od innych osób lub z góry narzuconego hotelu. Możecie samodzielnie wybrać wszystko od początku do końca. Jeśli organizacja przyjęcia weselnego sprawiła Wam przyjemność, to gwarantujemy, że nawet z większą radością zaplanujecie swoją wymarzoną podróż poślubną.

Zobacz też: Kiedy wybrać się w podróż poślubną?

Oszczędność

Jeśli Wasz budżet jest ograniczony, to podróż poślubna na własną rękę będzie idealnym rozwiązaniem. Jeśli zdecydujecie sie samodzielnie zarezerwować bilety lotnicze oraz wszystkie hotele, to ostateczna cena będzie niższa niż ta oferowana przez biuro podróży. Dlaczego? Unikacie bowiem pośredników i prowizji, które wpływają na ostateczną cenę wyjazdu.

Podróż poślubna na własną rękę - zdjęcie 2

Elastyczność

Organizując wszystko samodzielnie, nie musicie dostosowywać terminu wyjazdu do sprzedawanych w biurach podróży wycieczek. Pojedziecie kiedy będziecie chcieli i na tak długo jak pozwoli Wam na to liczba wolnych dni.

BEZPŁATNY ORGANIZER ŚLUBNY

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!