20 czerwca 2018

Pomysły na podróż poślubną, które nie zrujnują portfela


Podróż poślubna zbliża się wielkimi krokami, a Wy nie wiecie gdzie się wybrać? Przygotowaliśmy dla Was kilka podpowiedzi!

Pomysły na podróż poślubną, które nie zrujnują portfela - zdjęcie 2

Pięknych i uroczych miejsc, które warto odwiedzić jest całe mnóstwo – zarówno w Polsce jak i w najdalszych zakątkach świata. Podróż poślubna to jedna z niezapomnianych wypraw, na którą wybierają się niemalże wszyscy Nowożeńcy.  Zorganizowanie ślubu i przyjęcia weselnego wymaga sporych nakładów finansowych i niektórzy zastanawiają się, czy może nie należałoby zrezygnować z kolejnego wydatku jakim jest właśnie ta wycieczka marzeń. Ale kto powiedział, że trzeba na nią wydać fortunę? Przygotowaliśmy dla Was pomysły na podróż poślubną, które nie zrujnują portfela.

Pomysły na podróż poślubną – Bieszczady

Jeśli jesteście miłośnikami gór, uwielbiacie wspinać się na najwyższe szczyty, podziwiać widoki i oddychać górskim powietrzem wyjazd w Bieszczady może być wspaniałym pomysłem na podróż poślubną. Wynajęcie małej chatki na skraju polany wcale nie będzie kosztowne. A przecież w górach także może być romantycznie. Wieczorne spacery o plasku księżyca, ognisko i wino… Pomysłów na miłe spędzenie czasu jest naprawdę wiele.

Pomysły na podróż poślubną, które nie zrujnują portfela - zdjęcie 3

Zobacz także: Co zabrać na podróż poślubną?

Morze Bałtyckie

Naszą kolejną propozycją jest wyjazd nad morze. Noclegi w Sopocie są niestety dość drogie, jednak nad morzem znajduje się jeszcze wiele mniejszych, urokliwych i zdecydowanie tańszych miejscowości – Kołobrzeg, Ustronie Morskie, a nawet Gdańsk. Spacery po plaży, kąpiel w morzu, słońce i Wy… Czego chcieć więcej?

Pomysły na podróż poślubną, które nie zrujnują portfela - zdjęcie 1

Chorwacja

Chorwacja to urokliwe państwo położone nad Morzem Adriatyckim. Taki wyjazd wcale nie zrujnuje Waszego portfela. A jeśli wybierzecie się poza wysokim sezonem, możecie dodatkowo zaoszczędzić. Kamieniste plaże, wymarzona pogoda, przepyszne jedzenie – Chorwacja to jedno z tańszych i wymarzonych miejsc na podróż poślubną.

Pomysły na podróż poślubną, które nie zrujnują portfela - zdjęcie 4

Zobacz także: Podróż poślubna z sesją zdjęciową

Tanie bilety

Jeśli od dawien dawna marzycie o wyciecze do Grecji, Hiszpanii lub innego wyjątkowego państwa, zrealizujcie swoje plany. Spróbujcie kupić bilety lotnicze w okazyjnych cenach. Czasami można znaleźć w internecie promocje wynoszące nawet 70%. Przecież podróż poślubna nie musi odbyć się zaraz po weselu. Możecie wybrać się na nią miesiąc, a nawet dwa po tym magicznym dniu. Czasami warto chwilkę poczekać, aby spełnić swoje marzenia.

 

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl