Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / Pomysły na podróż poślubną, które nie zrujnują portfela
Podróż poślubna

Pomysły na podróż poślubną, które nie zrujnują portfela

20 czerwca 2018 —
Pomysły na podróż poślubną, które nie zrujnują portfela - zdjęcie 2

Pięknych i uroczych miejsc, które warto odwiedzić jest całe mnóstwo – zarówno w Polsce jak i w najdalszych zakątkach świata. Podróż poślubna to jedna z niezapomnianych wypraw, na którą wybierają się niemalże wszyscy Nowożeńcy.  Zorganizowanie ślubu i przyjęcia weselnego wymaga sporych nakładów finansowych i niektórzy zastanawiają się, czy może nie należałoby zrezygnować z kolejnego wydatku jakim jest właśnie ta wycieczka marzeń. Ale kto powiedział, że trzeba na nią wydać fortunę? Przygotowaliśmy dla Was pomysły na podróż poślubną, które nie zrujnują portfela.

Zobacz też: Podróż poślubna 2019 – modne kierunki

Pomysły na podróż poślubną – Bieszczady

Jeśli jesteście miłośnikami gór, uwielbiacie wspinać się na najwyższe szczyty, podziwiać widoki i oddychać górskim powietrzem wyjazd w Bieszczady może być wspaniałym pomysłem na podróż poślubną. Wynajęcie małej chatki na skraju polany wcale nie będzie kosztowne. A przecież w górach także może być romantycznie. Wieczorne spacery o plasku księżyca, ognisko i wino… Pomysłów na miłe spędzenie czasu jest naprawdę wiele.

Pomysły na podróż poślubną, które nie zrujnują portfela - zdjęcie 3

Zobacz także: Co zabrać na podróż poślubną?

Morze Bałtyckie

Naszą kolejną propozycją jest wyjazd nad morze. Noclegi w Sopocie są niestety dość drogie, jednak nad morzem znajduje się jeszcze wiele mniejszych, urokliwych i zdecydowanie tańszych miejscowości – Kołobrzeg, Ustronie Morskie, a nawet Gdańsk. Spacery po plaży, kąpiel w morzu, słońce i Wy… Czego chcieć więcej?

Pomysły na podróż poślubną, które nie zrujnują portfela - zdjęcie 1

Chorwacja

Chorwacja to urokliwe państwo położone nad Morzem Adriatyckim. Taki wyjazd wcale nie zrujnuje Waszego portfela. A jeśli wybierzecie się poza wysokim sezonem, możecie dodatkowo zaoszczędzić. Kamieniste plaże, wymarzona pogoda, przepyszne jedzenie – Chorwacja to jedno z tańszych i wymarzonych miejsc na podróż poślubną.

Pomysły na podróż poślubną, które nie zrujnują portfela - zdjęcie 4

Zobacz także: Podróż poślubna z sesją zdjęciową

Tanie bilety

Jeśli od dawien dawna marzycie o wyciecze do Grecji, Hiszpanii lub innego wyjątkowego państwa, zrealizujcie swoje plany. Spróbujcie kupić bilety lotnicze w okazyjnych cenach. Czasami można znaleźć w internecie promocje wynoszące nawet 70%. Przecież podróż poślubna nie musi odbyć się zaraz po weselu. Możecie wybrać się na nią miesiąc, a nawet dwa po tym magicznym dniu. Czasami warto chwilkę poczekać, aby spełnić swoje marzenia.

 

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!