Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / Sylwestrowa podróż poślubna – zdecydowanie warto!
Podróż poślubna

Sylwestrowa podróż poślubna – zdecydowanie warto!

21 listopada 2018 —
Sylwestrowa podróż poślubna - zdjęcie 5

Zwyczajem jest, że po wstąpieniu w związek małżeński Nowożeńcy wyjeżdżają w podróż poślubną. Na tę cudowną i niepowtarzalną wycieczkę Młode Pary wybierają się najczęściej kilka bądź kilkanaście dni po przyjęciu weselnym. A co w przypadku par, które zdecydowały się powiedzieć sakramentalne TAK późną jesienią lub zimą? W tym przypadku wspaniałym i niezwykle oryginalnym pomysłem będzie sylwestrowa podróż poślubna. Gdzie wybrać się na wycieczkę i jak się do niej przygotować? Te dwa pytania najczęściej pojawiają się w myślach ukochanych. Dlatego też, przygotowaliśmy dla Was kilka podpowiedzi.

ZAREZERWUJ SYLWESTROWĄ PODRÓŻ POŚLUBNĄ Z RABATEM DO 70%!

Podróż poślubna w Sylwestra

W związku z tym, że nadchodzący sylwester będzie pierwszym, który spędzicie jako małżonkowie, chcielibyście aby był naprawdę wyjątkowy i romantyczny. Brakuje Wam jednak pomysłu i ciekawego rozwiązania. A gdyby tak połączyć go z podróżą poślubną? Tak, to wspaniały pomysł! Najpierw musicie odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie chcielibyście pojechać, polecieć. Marzycie o mroźnych Alpach i narciarskich szaleństwach, czy może bliższe Waszemu sercu są ciepłe kraje, plaża, słońce i relaks? Chyba zdecydowana większość Nowożeńców wybierze właśnie to drugie rozwiązanie, co absolutnie nas nie dziwi.

Na sylwestrową podróż poślubna możecie wybrać się do Tajlandii, a równie dobrze możecie spędzić ją na Bali, pomysłów jest naprawdę wiele. Nie dość, że będziecie wygrzewać się w słońcu i opalać na egzotycznej plaży, to w sezonie zimowym możecie liczyć na wiele korzystniejsze oferty cenowe. Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie sylwestrową noc, szum fal, jeszcze ciepły piasek, mnóstwo świec i lampionów, a pośrodku Wy z butelką szampana w dłoni.  Jesteśmy pewni, że będzie to niezapomniany Sylwester, do którego myślami będziecie wracać co roku 31 grudnia.

Zobacz także: Podróż poślubna 2019 – 4 kierunki, które warto odwiedzić

Przed wyjazdem jeszcze raz dokładnie sprawdźcie, jaka czeka Was pogoda gdzieś na drugim końcu świata. Mimo iż przed wylotem, za oknem będzie padał śnieg, nie zabierajcie ze sobą zimowych ubrań! W ciepłych krajach nie będą Wam potrzebne, a do samolotu ubierzcie się na tak zwaną cebulkę, abyście przed lądowaniem mogli zdjąć ciepłe swetry i przywitać słońce w letniej bluzce.

Zobacz także: Skąd pochodzi nazwa miesiąc miodowy?

ZAREZERWUJ SYLWESTROWĄ PODRÓŻ POŚLUBNĄ Z RABATEM DO 70%!

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!