Wedding.pl / Lovestory / Podróż poślubna / 5 pomysłów na zimową podróż poślubną
Podróż poślubna

5 pomysłów na zimową podróż poślubną

14 grudnia 2016 —
zimowa podróż poślubna

Zimowa podróż poślubna

Zimowa podróż poślubna może być równie kuszącą opcją wypoczynku! Ta mroźna pora roku tylko z pozoru odbiera wiele uroków wypoczynku na świeżym powietrzu. Tak naprawdę zima poszerza możliwości, jeśli chodzi o nietypowe formy spędzania czasu. Oto kilka pomysłów na to, jak urozmaicić zimową podróż poślubną.

Góralska chata zamiast hotelu all inclusive

Wieczorny relaks przy rozpalonym kominku, w przytulnej, drewnianej chacie, pełnej puszystych dywanów… Ukochany w wełnianym swetrze podaje Ci kubek grzańca, siada obok i nakrywa twoje ramiona ciepłym kocem… Wokół panuje błoga cisza… To chyba miła odmiana po stresujących przygotowaniach do ślubu i hucznym weselu? Jeżeli wasz ślub odbędzie się zimą, warto rozważyć opcję wyjazdu w góry. Może być naprawdę magicznie…

Kulig

Warto zdecydować się na taką atrakcję, by w pełni wykorzystać uroki zimy. Jeśli tylko będziecie mieć taką okazję, warto sprawdzić ofertę gospodarstw agroturystycznych z okolicy, w której będziecie spędzać podróż poślubną. Zimowy kulig zakończony ogniskiem będzie niezapomnianym przeżyciem i bardzo ciekawą formą spędzenia popołudnia z ukochaną osobą.

Sporty zimowe

Narty lub snowboard to fantastyczna forma spędzania czasu podczas miesiąca miodowego, nawet, jeśli nie jesteście miłośnikami zimowego szaleństwa na stoku lub nigdy wcześniej nie próbowaliście swoich sił w sportach zimowych! Nauka jazdy na nartach lub snowboardzie zbliży was do siebie jeszcze bardziej i, być może, zapoczątkuje nową, wspólną pasję.

Zimowa sesja ślubna

Zimowy plener to wspaniały pomysł na sesję ślubną. Suknia panny młodej będzie rewelacyjnie prezentować się na tle śniegu, a zimowe okoliczności przyrody stworzą niepowtarzalny klimat na zdjęciach. Jeśli szukacie inspiracji na zimową sesję ślubną lub szukacie fotografa, który potrafi pracować w trudnych warunkach, sprawdźcie naszą galerię: Najpiękniejsze, zimowe zdjęcia ślubne.

Zwiedzanie poza sezonem wakacyjnym

Zimowa podróż poślubna daje możliwość swobodnego poruszania się po miastach, które w sezonie letnim są pełne turystów. Odkrywanie wspaniałych miejsc i poznawanie ich historii jest o wiele ciekawsze i sprawia więcej przyjemności, gdy uda się uniknąć tłumów i można spokojnie spacerować po okolicy.

Adrianna Fliszewska
Napisane przez

Adrianna Fliszewska

adrianna@wedding.pl