Rustykalne wesele Dagmary i Jakuba | Prawdziwe Śluby by Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Prawdziwe śluby / Wasze historie / Rustykalne wesele Dagmary i Jakuba
Wasze historie

Rustykalne wesele Dagmary i Jakuba

26 grudnia 2018 — Redakcja Wedding.pl
rustykalne wesele - zdjęcie 36

Przed Wami wyjątkowy reportaż ślubny Dagmary i Jakuba. Wzruszająco, rustykalnie i kolorowo – taki właśnie ślub wymarzyła sobie ta para i zdecydowanie udało im się to osiągnąć. Ślub i wesele w całości zaplanowe i zorganizowane było przez Młodą Parę, a efektem końcowym mogłaby pochwalić się nie jedna agencja ślubna. Sami zobaczcie!

Chcecie więcej rustykalnych inspiracji? Zobaczcie sesję plenerową tej wspaniałej Pary, która została opublikowana w naszym dziale Prawdziwe Śluby – Wasze historie.

Dagmara i Jakub - rustykalne wesele - 2

Co było najpiękniejsze w tym dniu?

Dagmara: A mogę odpowiedzieć wszystko? Uśmiechy, ludzie, emocje, my, miłość którą widziałam (i wciąż widzę każdego dnia) w oczach mojego męża, pogoda, kwiaty, dekoracje, chwile i momenty – tak totalnie niepowtarzalne, takie które chciało się łapać, chłonąć całym sobą i zapamiętać na zawsze.

Rada dla przyszłych Par Młodych

Dagmara: Niech ten dzień będzie dokładnie taki, jak w Waszych marzeniach – będziecie do niego wracać po tysiąckroć. Będziecie wspominać, przeżywać, zawiesicie w waszym domu na ścianach zdjęcia upamiętniające te chwil. Ten dzień będzie jednym z najważniejszym w Waszym życiu. I nigdy nie straci na wartości, a przeciwnie – po czasie te wspomnienia będą dla Was coraz bardziej cenne. No i miłość. Miłość jest najważniejsza – jeżeli doprowadziła Was do tego dnia wielka miłość, to będzie pięknie obojętnie gdzie i jak

Dagmara - Jakub - rustykalne wesele - zdjęcie 3

Data ślubu: 21 maja 2016
Suknia: Amy Love 
Makijaż: Katarzyna Kałek-Dekert 
Włosy: Anna Szurkowska 
Florystyka, dekoracje: INNA studio 
Samochód: Triumph Spitfire, Stylowa Bryka 
Wesele: Gościniec Siedem Drzew 
Fotgraf: Bajkowe Śluby
Zaproszenie, papeteria: w Cudzysłowie 
DJ: Mateusz Dworczak 
Tort: Moje Słodkości Cafe

Rustykalne wesele Dagmary i Jakuba – galeria

 

Zobacz też: Rustykalna sesja plenerowa Dagmary i Jakuba

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!