Wedding.pl / Lovestory / Prawdziwe śluby / Wasze historie / Ślub i wesele w stylu rustykalnym – reportaż Marysi i Marcina
Wasze historie

Ślub i wesele w stylu rustykalnym – reportaż Marysi i Marcina

29 maja 2019 —
Ślub i wesele w stylu rustykalnym

Marysia i Marcin tworzą kolejny rozdział „Prawdziwych ślubów” na Wedding.pl. Obiektywy duetu fotografów z KAPALA weddings uchwyciły romantyczną historię, która może stać się inspiracją dla wszystkich Par Młodych szukających rustykalnych pomysłów na swoją uroczystość. Przekonajcie się sami!

Miejsce ceremonii i przyjęcia: Osada Młyńska

Wianek (i butonierki): Tanijka

Suknia ślubnaZaprojektuj Suknię

Bukiet: MyBigDay

Dekoracja sali: Osada Młyńska

Papeteria: projekt Panny Młodej

DJ: Kordian Baran DJ | Konferansjer

Film: mattlummer

Zdjęcia: Fotograf ślubny Warszawa | KAPALA weddings

ZNAJDŹ USŁUGODAWCÓW NA SWOJE WESELE!

Pytamy fotografów Natalię i Mateusza, twórców reportażu, o koncepcję sesji oraz porady dla przyszłych Par Młodych.

Ślub i wesele w stylu rustykalnym – sesja zdjęciowa

Jaki był pomysł na sesję ?

Cały ślub miał rustykalny motyw przewodni. Odbył się bez sztywnej, formalnej formy. Wszyscy mieli się czuć na luzie, stąd pomysł na miejsce wesela. Osada Młyńska idealnie wpisała się w ten klimat. Jest tam cudowna stodoła, ogromny teren zieleni, stare kino i wisienka na torcie – parkiet pod gołym niebem, gdzie Marysia i Marcin zatańczyli swój pierwszy taniec. Sama ceremonia również odbyła się pod tzw. chmurką, pośród drzew i otaczającej zieleni. Było wzruszająco i romantycznie.

Sprawdź: Panna Młoda w stylu rustykalnym

3 słowa najlepiej opisujące styl i klimat sesji…

Rustykalnie, swojsko, naturalnie. Myślimy, że są to trzy najlepiej dobrane słowa, które opisują klimat, jaki był tego dnia. Było dużo śmiechu, dobrej zabawy. Długie rozmowy przy winie i pysznym jedzeniu. Był też chór, na który składali się przyjaciele Marysi i Marcina. Śpiewali podczas ceremonii zaślubin oraz podczas składania życzeń przez gości. Wesele było inne niż wszystkie standardowe, był to z pewnością wyjątkowy ślub.

Wasza rada dla przyszłych Par Młodych:

Nasza rada dla przyszłych Par Młodych jest taka, aby dzień swojego ślubu organizowali w zgodzie z samymi sobą. Często jest tak, że rodzice pomagają sfinansować ślub Młodej Parze i przez to czują się upoważnieni, aby ten dzień wyglądał tak, jak oni go sobie wyobrażają. Nie zawsze podoba się on Młodej Parze, dlatego warto wcześniej porozmawiać z rodziną i wytłumaczyć im, że jest to ich dzień ślubu, ten jedyny i ważne, aby przeżyli go tak, jak sobie go wymarzyli. Najważniejsza rada to, aby w dniu ślubu nie martwić się już o nic, o brzydką pogodę za oknem, o zły kolor kwiatów na stole itp. Najważniejsze, aby Para Młoda skupiła się na sobie i przeżyła ten dzień najpiękniej jak tylko potrafi.

Zobacz: Ślub i wesele w stylu rustykalnym – inspiracje

Ślub i wesele w stylu rustykalnym – galeria zdjęć

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.