Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Miejsce na ślub i wesele / Najpiękniejsze sale weselne w stylu folkowym w Polsce | Top 10
Miejsce na ślub i wesele

Najpiękniejsze sale weselne w stylu folkowym w Polsce | Top 10

4 października 2019 —
sale weselne w stylu folkowym

Inspiruje Was polska tradycja i bliskie są rodzime symbole kulturowe? To dla Was stworzone jest folkowe wesele! Gdzie zorganizować przyjęcie w ludowym klimacie? Poznajcie najpiękniejsze sale weselne w stylu folkowym w Polsce!

Folkowe sale weselne w Polsce

Na folkowe wesele idealne będą karczmy, stodoły i sale biesiadne w klimacie rustykalnym i vintage. Równie dobrze sprawdzą się nowoczesne hotele, pod warunkiem że ich wnętrza inspirowane są polską kulturą i sztuką ludową. Takimi obiektami może się poszczycić Podhale, ale poza góralskim folklorem, równie obfite w ludowe symbole są Kujawy, Kurpie, Łowicz, Kaszuby, Śląsk czy Lubelszczyzna.

Szukając miejsca na wesele w stylu folkowym, kierujcie się bliskością natury, a we wnętrzach wyraźnie zaznaczonym sentymentem do minionych epok. Sama sala nie musi być stricte w ludowej stylistyce, ale warto by stanowiła dobrą bazę pod Wasze wielobarwne i wzorzyste dekoracje. Takim właśnie kluczem kierowałam się przy wyborze dla Was idealnych folkowych adresów, biorąc pod lupę szczególnie te, które realizowały już takie wesela.

Ekspert Wedding.pl radzi: Sprawdź pomysły na wesele w stylu folk i zarezerwuj salę, która idealnie podkreśli Wasz kolorowy motyw przewodni!

Sale weselne w stylu folkowym:

Sala weselna w stylu folkowym ARIES Hotel & SPA

Sala weselna w stylu folkowym Skansen Bicz

Sala weselna w stylu folkowym Hotel Bristol Tradition & Luxury Rzeszów

Sala weselna w stylu folkowym Nosalowy Dwór

Sala weselna w stylu folkowym Highland Conference Hotel

Sala weselna w stylu folkowym Pensjonat Pod Dębem

Sala weselna w stylu folkowym Rezydencja Leśna Chata

Sala weselna w stylu folkowym Wierzbowe Ranczo

Sala weselna w stylu folkowym Siedlisko Janczar

Sala weselna w stylu folkowym Bukowa Karczma

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.