Wedding.pl / Inspiracje / Ślub i wesele / Miejsce na ślub i wesele / Wesele w górach
Miejsce na ślub i wesele

Wesele w górach

1 kwietnia 2019 — Klaudia Kierzkowska
Wesele w górach - zdjęcie 3

Przyjęcie weselne w górach to ciekawy pomysł, na który coraz chętniej decydują się Młode Pary. To propozycja dla miłośników górskiego klimatu i tej wyjątkowej góralskiej atmosfery. Marzycie, aby dzień ślubu był naprawdę wyjątkowy i magiczny? Chcielibyście, aby wyglądał inaczej od wszystkich dotychczasowych ślubów, na których mieliście przyjemność być gośćmi? Wesele w górach będzie niezapomnianym przeżyciem! To idealne miejsce na ślub i wesele!

ZNAJDŹ SALĘ WESELNĄ W NA TWOJE WESELE!

Wesele w górach – zalety

Ślub w plenerze

Polskie góry, a zwłaszcza Tatry i Bieszczady są pełne klimatycznych miejsc. Niezależnie od tego, czy weźmiecie ślub cywilny, czy kościelny – będzie bajecznie. A może posuniecie się o krok dalej i zorganizujecie wesele w plenerze? Ceremonia zaślubin nad Morskim Okiem, na polanie u szczytu góry? Brzmi kusząco, przyznajcie sami. Taka uroczystość jest na wyciagnięcie ręki. W cale nie musicie pochodzić z tych rejonów, aby to w górach powiedzieć sobie sakramentalne TAK.

Wesele w górach - zdjęcie 2

Zobacz także: Umowa z lokalem weselnym – o czym warto pamiętać?

Góralskie wesele

Przyjęcie weselne w drewnianej karczmie, a może pod namiotem na zielonej polanie? Jesteśmy przekonani, że każdy z zaproszonych gości będzie pod ogromnym wrażeniem. Przecież wszyscy Polacy kochają góry! Atmosfera góralska będzie unosiła się w powietrzu, a z twarzy nie będą schodziły uśmiechy. Zadbajcie, aby na stołach pojawiły się regionalne dania, przekąski i napoje. Rozważcie wynajęcie góralskiej kapeli, która porwie wszystkich do tańca. Zwróćcie uwagę na dekorację sali, która powinna współgrać z tym wyjątkowym klimatem. Chyba nie ulega najmniejszej wątpliwości, że motywem przewodnim powinny być właśnie góry!

Wesele w górach - zdjęcie 1

Sesja plenerowa

Góry są piękne niezależnie od pory roku. Zachwycają zimą, kiedy pokryte są białym śniegiem. Skradają serce jesienią, kiedy otulają je pomarańczowo – żółte promienie słoneczne. Przepiękne są również i latem. Niezależnie od tego, w którym miesiącu odbędzie się Wasz ślubu, jedno jest pewne – sesja plenerowa w górach będzie niezwykła. Jeśli nawet nie macie ochoty na wspinaczkę, na pewno znajdziecie miejsca wyglądające niemalże z pocztówki. Fotografie te będą przepiękną pamiątką!

Zobacz także: Jak wybrać salę na wymarzone wesele?

ZNAJDŹ SALĘ WESELNĄ W NA TWOJE WESELE!

 

Klaudia Kierzkowska
Napisane przez

Klaudia Kierzkowska

k.kierzkowska@wedding.pl

Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.