Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Muzyka i taniec / 20 najlepszych piosenek na wieczór panieński od Wedding.pl w TIDAL
Muzyka i taniec

20 najlepszych piosenek na wieczór panieński od Wedding.pl w TIDAL

19 sierpnia 2019 — Ewelina Dac
Piosenki na wieczór panieński

Poczujcie ducha #GirlsPower i bawcie się jakby nie było jutra na wieczorze panieńskim! Jak? Oczywiście przy dobrej muzyce! Utwory o kobiecej sile i epickiej imprezie wybrała dla Was Redakcja Wedding.pl – gotowa playlista już dostępna w TIDAL!

Playlista na wieczór panieński

Każda z nas doskonale wie, że dobra playlista na wieczór panieński to prawdziwe wyzwanie, zwłaszcza dla głównej organizatorki (świadkowej). Wybór tych idealnych piosenek spędza Wam sen z powiek, ale wiecie, że bez świetnej muzyki nie ma świetnej zabawy? Już nie musicie szukać idealnych utworów, które oddadzą charakter imprezy, trafią w gusta wszystkich dziewczyn i będą pewniakami przy każdym motywie wieczoru panieńskiego.

Przed Wami muzyczna odsłona prawdziwie dziewczyńskiej imprezy od Wedding.pl dostępna tylko w TIDAL. Dlaczego akurat tu? Ponieważ jest to jedyny serwis streamingowy oferujący nie tylko ponad 60 milionów utworów, ale też ponad 250 tysięcy teledysków, które są nieodłączną częścią każdego udanego wieczoru panieńskiego. Przekonajcie się same!

Lista nagrań „Wieczór panieński” do odtworzenia pod linkiem TUTAJ lub klikając w playlistę poniżej:

Playlista na wieczór panieński

 

Sprawdzone piosenki na wieczór panieński

Spośród proponowanych 20 utworów eksperci TIDAL wybrali piosenki, które szczególnie Wam polecają. Oto top 3 utwory, które muszą się znaleźć na każdym wieczorze panieńskim:

  1. „Wannabe” – Spice Girls
  2. „Girls Just Wanna Have Fun” – Cyndi Lauper
  3. “Run the World” – Beyonce

Wannabe, czyli klasyk lat 90., którego teledysk mógłby być scenariuszem niejednego wieczoru panieńskiego. Druga propozycja to nieśmiertelny przebój z lat 80. będący kobiecym hymnem o nieustannej zabawie i beztroskim stylu życia, czyli znowu idealny przekaz na Waszą okazję. Podium zamyka Queen B z mocnym przekazem o kobietach, które rządzą światem. Nie mamy wątpliwości: to piosenki, przy których wszystkie dziewczyny będą świetnie się bawić aż do białego rana!

Szukacie więcej muzycznych inspiracji? Sprawdźcie playlistę „Love Songs” w TIDAL, czyli propozycje 20 najpiękniejszych piosenek o miłości, których nie może zabraknąć na każdym weselu!

Zgadzacie się z naszym wyborem? Które utwory z playlisty najlepiej oddadzą charakter Waszego wieczoru panieńskiego? Podzielcie się z nami Waszymi muzycznymi faworytami!

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.