Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Muzyka i taniec / Oprawa muzyczna ślubu plenerowego – jaki rodzaj wybrać?
Muzyka i taniec

Oprawa muzyczna ślubu plenerowego – jaki rodzaj wybrać?

24 lutego 2019 —
Oprawa muzyczna ślubu plenerowego - zdjęcie 9

Ślub to jedyna w swoim rodzaju uroczystość. Pełna magii i romantycznych uczuć. Pary Młode, które marzą o ślubie niemalże jak z bajki, często decydują się na organizację ślubu plenerowego. Ceremonia nad brzegiem morza, w przydomowym zielonym ogrodzie, czy też w uroczym miasteczku, w którym się spotkali. Możliwości jest naprawdę wiele, to od Was zależy gdzie chcecie powiedzieć sobie sakramentalne TAK. Nie zależnie od tego, jakie miejsce wybierzecie powinniście zadbać o odpowiednią oprawę muzyczną, która nada ceremonii niezwykle uroczystego i magicznego charakteru. Jeśli jesteście właśnie na etapie wyboru oprawy muzycznej ślubu plenerowego, może nasze podpowiedzi pomogą Wam w podjęciu decyzji.

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATEGO ORGANIZERA ŚLUBNEGO!

Oprawa muzyczna ślubu plenerowego – nasze propozycje

Skrzypce

Ten wyjątkowy dzień w życiu zasługuje na magiczną oprawę. Podczas gdy Wy w przepięknych okolicznościach przyrody będziecie ślubować sobie miłość, w tle może pojawić się cichy i delikatny dźwięk skrzypiec. Warto zadbać, aby w tym niezwykle emocjonującym momencie towarzyszyli Wam profesjonalni muzycy.

Oprawa muzyczna ślubu plenerowego - zdjęcie 1

Kwartety smyczkowe

Chcielibyście, aby podczas trwania Waszej ceremonii zaślubin w tle było słychać nieco więcej smyczkowych instrumentów? Ciepłe i subtelne brzmienie kwartetu smyczkowego idealnie podkreśli wyjątkowość chwili.

Oprawa muzyczna ślubu plenerowego - zdjęcie 2

Harfa

Nieco mniejszą popularnością na ślubie plenerowym cieszy się harfa, jednak naszym zdaniem ten instrument muzyczny jest naprawdę niesamowity!  Delikatne brzmienie harfy wprowadzi dostojną atmosferę, a jej dźwięk nie zagłuszy momentów wzruszenia. Harfa to niezwykle magiczny, wręcz anielski instrument, który skradł nasze serce.

Gitara

Naszą ostatnią propozycją instrumentu muzycznego, który może pojawić się na ślubie plenerowym jest gitara. Nie jest tajemnicą, że miłośników dźwięku gitary nie brakuje. Jednak równie świetnym duetem, z całą pewnością wartym rozważenia, jest skrzypek z gitarzystą. Profesjonalni muzycy zachwycą Was dźwiękami tych wyjątkowych instrumentów.

Oprawa muzyczna ślubu plenerowego - zdjęcie 3

Koszt oprawy muzycznej ślubu plenerowego jest różny, w zależności od rodzaju muzyki i czasu trwania ceremonii, musicie się liczyć z kosztem od 300zł do nawet 2000zł. 

Zobacz także: Co zamiast pierwszego tańca? 3 alternatywy!

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATEGO ORGANIZERA ŚLUBNEGO!

Klaudia Kierzkowska
Napisane przez

Klaudia Kierzkowska

k.kierzkowska@wedding.pl

Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.