28 grudnia 2018

Oprawa muzyczna ślubu – podpowiadamy na co zwrócić uwagę!


oprawa muzyczna ślubu - zdjęcie 1

Kiedy na palcu serdecznym pojawia się pierścionek zaręczynowy, Narzeczeni powoli zaczynają planować ślub i przyjęcie weselne. Najważniejszą kwestią jest oczywiście ustalenie terminu ceremonii zaślubin. Ślub jest magicznym momentem w życiu każdej Pary, to podczas mszy świętej lub w Urzędzie Stanu Cywilnego stają się mężem i żoną, zaczynają tworzyć rodzinę. Oczywiście potem odbywa się wesele, do organizacji którego Pary Młode również przywiązują dużą uwagę. Pamiętajmy jednak, że to ślub jest najważniejszym wydarzeniem w tym dniu. Warto sprawić, aby był naprawdę magiczny i wyjątkowy. Zwróćcie szczególną uwagę na oprawę muzyczną ślubu, która tylko odpowiednio dobrana i przemyślana zagwarantuje niepowtarzalną atmosferę.

WYBIERZ ZESPÓŁ NA SWOJE WESELE!

Oprawa muzyczna ślubu kościelnego

Jeśli zdecydowaliście się, że weźmiecie ślub kościelny, warto zadbać o odpowiednią oprawę muzyczną. W pierwszej kolejności dowiedzcie się, czy w kościele dostępne są organy. Jeśli tak, to koniecznie poproście organistę o pomoc, co zapewne będzie wiązało się z dodatkowymi kosztami. Akompaniament skrzypiec zbuduje niepowtarzalną atmosferę. Jeśli chcecie, aby Wasz ślub wyróżniał się na tle wszystkich innych, rozważcie wynajęcie muzyka grającego na harfie lub wiolonczeli. Wejście i wyjście Młodej Pary z kościoła to dwa bardzo uroczyste momenty, które bez wątpienia zasługują na dodatkową oprawę muzyczną.

Oprawa muzyczna ślubu - zdjęcie 2

Zobacz także: Co ustalić z zespołem przed weselem?

Oprawa muzyczna ślubu cywilnego

Nie wszystkie Pary decydują się na zawarcie związku małżeńskiego w kościele, niektórzy biorą ślub cywilny. Nie oznacza to jednak, że w tym przypadku nie warto zadbać o piękną oprawę muzyczną. Organizując ślub cywilny, warto rozważyć wynajęcie skrzypaczki, która dźwiękiem skrzypiec podkreśli wyjątkowość tego dnia. Zdarza się, że w Urzędzie Stanu Cywilnego dostępne jest pianino lub fortepian. Podczas załatwiania formalności postarajcie się dowiedzieć wszystkiego, co związane jest z dodatkowymi atrakcjami i urozmaiceniami ceremonii ślubu.

Oprawa muzyczna ślubu - zdjęcie 3

Zobacz także: Muzyka na wesele – jak pogodzić różne gusta?

WYBIERZ ZESPÓŁ NA SWOJE WESELE!

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!