Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Muzyka i taniec / 20 najlepszych piosenek na wieczór kawalerski od Wedding.pl w TIDAL
Muzyka i taniec

20 najlepszych piosenek na wieczór kawalerski od Wedding.pl w TIDAL

5 września 2019 —
piosenki na wieczór kawalerski

Ociekające testosteronem, nieco zawadiackie, ale i z nutką sentymentu. Kultowe klasyki, ale i nowoczesne przeboje. Wieczór kawalerski może przybrać nieoczekiwane zwroty akcji i na każde z nich Wedding.pl ma dla Was idealny kawałek. Posłuchajcie playlistę dostępną w TIDAL!

Playlista na wieczór kawalerski

Każdy z Was doskonale wie, że dobra playlista na wieczór kawalerski to prawdziwe wyzwanie, zwłaszcza dla głównego organizatora, który musi wpisać się w gust Pana Młodego, wziąć pod uwagę charakter imprezy, a także pogodzić styl całej grupy. Jeżeli szukacie niezawodnej playlisty, która spełni wszystkie Wasze oczekiwania, oto ona!

Lista nagrań „Wieczór kawalerski” do odtworzenia pod linkiem TUTAJ lub klikając w playlistę poniżej:

playslita na wieczór kawalerski

Sprawdzone piosenki na wieczór kawalerski

Przygotowując selekcję na wieczór kawalerski, kierowaliśmy się różnorodnością stylów muzycznych, jednak wspólnym mianownikiem były dla nas klimat imprezowy i męski charakter. Nie zabraknie tu kultowych przebojów, jak Paradise City (Guns N` Roses) czy Gdy nie ma dzieci (Kult), ale również świeżych hitów, jak Doskozzza (Stachursky). Bezpośrednim nawiązaniem do wieczoru kawalerskiego będzie bez wątpienia Rudy się żeni (Big Cyc). Muzyka polska i zagraniczna, klubowa i ciężki rock, bestsellery i świeżynki – słowem, dla każdego coś dobrego!

Więcej muzycznych inspiracji od TIDAL x Wedding.pl:

Playlista „Love Songs”: 20 najpiękniejszych piosenek o miłości

Playlista „Wieczór panieński”: 20 najlepszych piosenek na wieczór panieński

A po wieczorze kawalerskim… kontynuacja epickiej imprezy na weselu!

Może zechcecie kontynuować muzyczny format z wieczoru kawalerskiego również na weselu? TIDAL może się okazać jedną z opcji na oprawę muzyczną after party po ślubie. Serwis oferuje jakość HiFi i tysiące albumów w jakości Masters. Dzięki temu użytkownicy mogą słuchać muzyki w jakości, w jakiej nagrano ją w studiu, doświadczając jej zgodnie z zamierzeniami artysty. Jeżeli jesteście audiofilami, warto wziąć to rozwiązanie pod uwagę!

Jak oceniacie nasz wybór utworów na wieczór kawalerski? Które utwory z playlisty najlepiej oddadzą charakter Waszej imprezy? Podzielcie się z nami Waszymi muzycznymi faworytami!

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.