Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Pomysły na wieczór panieński / Alternatywny wieczór panieński – sprawdź nasze pomysły!
Pomysły na wieczór panieński

Alternatywny wieczór panieński – sprawdź nasze pomysły!

19 listopada 2018 — Redakcja Wedding.pl
alternatywny wieczór panieński - zdjęcie 2

Wieczór panieński to wyjątkowa impreza dla przyszłej Panny Młodej i jej przyjaciółek! Przygotowania do niej są czasami równie skrupulatne co przygotowania do przyjęcia weselnego. Zgodnie z tradycją, to do obowiązków świadkowej należy przygotowanie całego wieczoru, tak aby przypadł on do gustu przede wszystkim głównej bohaterce, czyli przyszłej Pannie Młodej. Jeśli jesteś świadkową, a przed Tobą organizacja wieczoru panieńskiego, to mamy dwie oryginalne propozycje, które będą świetną alternatywną dla imprezy w klubie czy wyjazdu do SPA.

Wieczór panieński w winebarze

Zorganizują tę wyjątkową imprezę w równie wyjątkowym otoczeniu! Spotkajcie się w winebarze, a profesjonalna obsługa przygotuje z tej okazji degustacje win specjalnie dla Was! Nauczycie się rozpoznawać szczepy i aromaty oraz łączyć wino z potrawami – a do tego wygrywać nagrody podczas degustacji w ciemno. Obecność szlachetnego trunku gwarantuje doskonałą atmosferę, a bogaty program nie pozwoli Wam na ani chwilę nudy!

Zobacz też: Wino zamiast kwiatów dla Młodej Pary

Zaproś sommeliera!

Planujecie spędzić babski wieczór w domu? Świetnie! Ale zadbaj o odpowiednie atrakcje, w końcu wieczór panieński Twojej przyjaciółki zdarza się tylko raz! Zaproś profesjonalnego sommeliera, który w ciekawy sposób poprowadzi degustację win we wskazanym miejscu, np. w mieszkaniu przyszłej Panny Młodej! To idealna okazja do wspólnej zabawy w odkrywanie rozmaitych winnych połączeń oraz poznania tajemnic wina. Odkrycia smaków i zapachów, połączenia ich z przygotowanymi przekąskami, podzielenia się wrażeniami o wyczuwalnych smakach. Zaproszenie sommeliera, który w kameralnej atmosferze zabierze Was w podróż po świecie win z pewnością zapadnie Pannie Młodej i wszystkim zaproszonym koleżankom na długo w pamięci. A co najważniejsze, będzie to zdecydowanie oryginalny wieczór panieński!  

alternatywny wieczór panieński - zdjęcie 2

Aby zarezerwować winebar lub umówić degustację wina z sommelierem zapraszamy do sklepu Odkupienie Win, gdzie coś dla siebie znajdzie nie tylko koneser, ale także początkujący miłośnik wina.

 

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!