Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Pomysły na wieczór panieński / Wyjątkowy wieczór panieński w Akademii Kulinarnej Whirlpool
Pomysły na wieczór panieński

Wyjątkowy wieczór panieński w Akademii Kulinarnej Whirlpool

3 stycznia 2019 —
wieczór panieński w akademii kulinarnej - zdjęcie 4

Zgodnie z tradycją, zanim Panna Młoda stanie przed ołtarzem, powinna wraz z przyjaciółkami bawić się na swoim wieczorze panieńskim. Większość narzeczonych chętnie wykorzystuję tę okazję do spędzenia czasu w gronie najbliższych koleżanek, ponieważ przede wszystkim wieczór panieński to wspaniała zabawa, po której zostanie z Wami wiele wspomnień. Ale jak spędzić ten czas, aby faktycznie był niezapomniany i wyróżnił się na tle typowych imprez w klubie? Mamy dla Was podpowiedź! 

Zobacz też: Jak zaprosić na wieczór panieński?

Wieczór panieński w Akademii Kulinarnej Whirlpool

Akademia Kulinarna Whirlpool specjalizuje się w organizacji warsztatów kulinarnych oraz imprez, podczas których wybitni szefowie kuchni pokażą Wam jak czerpać radość ze wspólnego gotowania. Wszystko odbywa się w towarzystwie wspaniałych potraw oraz idealnie dopasowanego wina, a całość tworzy niepowtarzalną atmosferę. To świetna okazja, aby poznać między innymi tajniki kuchni włoskiej, oryginalne receptury i niezapomniane smaki. Każde wydarzenie w Akademii Kulinarnej Whirlpool jest wyjątkowe i szyte na miarę, tak by Panna Młoda i jej przyjaciółki spędziły czas zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Będziecie gotować, smakować, a przede wszystkim świetnie się bawić. Gwarantujemy, że taki wieczór panieński będzie niezapomniany nie tylko dla Panny Młodej, ale też dla jej przyjaciółek.

wieczór panieński - zdjęcie 1

Degustacja wina podczas wieczoru panieńskiego

Podczas wieczoru panieńskiego nie może zabraknąć trunku, jakim jest wino! W Akademii Kulinarnej Whirlpool będziecie miały okazję poznać smaki win z całego świata oraz odkryć ich różnorodne aromaty. Motywem przewodnim takiej degustacji może być wesele, a zatem Panna Młoda od razu dowie się jakie wino powinna wybrać na zbliżające się przyjęcie weselne. Degustacja wina może być połączona z tzw. food pairingiem. Do konkretnych rodzajów win zostaną dobrane odpowiednie dania, które z winem tworzą idealne pary. Oprócz świetnej zabawy zyskacie także nowe umijętności, które zdecydowanie wykorzystacie także po tej imprezie. 

wieczór panieński - 3

Szczegóły oferty dostępne na www.akademiakulinarnawhirlpool.pl

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!