Wedding.pl / Inspiracje / Ślub i wesele / Pomysły na wieczór panieński / Wieczór panieński w hawajskim stylu
Pomysły na wieczór panieński

Wieczór panieński w hawajskim stylu

28 marca 2019 — Klaudia Kierzkowska
Wieczór panieński w hawajskim stylu - zdjęcie 5

Organizując wieczór panieński warto dołożyć wszelkich starań, aby imprezy tej Panna Młoda nie zapomniała do końca życia. Najczęściej to świadkowa jest główną organizatorką i dowódczynią. Oczywiście pomysły wszystkich uczestniczek są mile widziane, bo co kilka głów to nie jedna. Organizacja wieczoru panieńskiego to ogromne wyzwanie. Jak sprostać oczekiwaniom Panny Młodej? Jak zapewnić jej niezapomniane przeżycia? Impreza tematyczna to strzał w dziesiątkę. Mimo bujnej wyobraźni i fantazji nie wiesz na jaki styl się zdecydować? Wieczór panieński w hawajskim stylu – to jest to!

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATEGO ORGANIZERA ŚLUBNEGO!

Wieczór panieński w hawajskim stylu

Hawajskie słońce

O wyjeździe i odpoczynku na Hawajach marzył chyba każdy. Hawaje, czyli najmłodszy z 50 Stanów Zjednoczonych, zachwyca i skrada serce każdego turysty.  Piaszczysta plaża, palmy, ciepłe słońce… Czy można chcieć czegoś więcej?

Wieczór panieński w hawajskim stylu - zdjęcie 2

Zanim rozpoczniecie organizację wieczoru panieńskiego w stylu hawajskim zastanówcie się, z czym kojarzy się Wam ten egzotyczny stan? Gorący klimat, egzotyczne owoce, moc kolorów i hawajskie naszyjniki z kwiatów – zgodzicie się  nami? W brew pozorom przygotowanie hawajskiej imprezy nie jest trudne i nie wymaga dużych nakładów finansowych.

Dekoracje

To dekoracje nadają klimat i charakter imprezie. Są nieodłącznym elementem każdego udanego przyjęcia. Z całą pewnością nie może ich zabraknąć na tematycznym wieczorze panieńskim. W tym przypadku kolory przewodnie to pomarańcz, zieleń, żółć i róż. Egzotyczne owoce wykorzystajcie nie tylko do dekoracji sali, ale także do przyozdobienia drinków. Co jeszcze powinno pojawić się na hawajskim wieczorze? Palmy – ich bez wątpienia nie może zabraknąć! Duże, dmuchane, kolorowe palmy znajdziecie w sklepach z gadżetami. Kolorowe lampiony i girlandy z kwiatów  sprawią, że myślami przeniesiecie się na drugi koniec świata.

Wieczór panieński w hawajskim stylu - zdjęcie 4

Wieczór panieński zorganizowany w willi z prywatnym basenem to marzenie każdej przyszłej Panny Młodej. Jeśli marzenia staną się rzeczywistością, nie zapomnijcie o dmuchanych, różowych flamingach!

Zobacz także: Sesja zdjęciowa na wieczór panieński

Menu

Stoły powinny wręcz uginać się od owoców egzotycznych, kruchych tart z owocami i muffinek. Nie może oczywiście zabraknąć orzeźwiających napojów i kolorowych drinków. Mile widziane będą również lekkie sałatki, które możecie podać w łupinie kokosa. Zadbajcie o detale. Serwetki jednorazowe, talerzyki, czy słomki z motywami hawajskimi będą wisienką na torcie.

Wieczór panieński w hawajskim stylu - zdjęcie 1

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATEGO ORGANIZERA ŚLUBNEGO!

Zobacz także: Kto finansuje wieczór panieński? – znamy odpowiedź

Źródło zdjęć: Pinterest.com

 

Klaudia Kierzkowska
Napisane przez

Klaudia Kierzkowska

k.kierzkowska@wedding.pl

Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.