Wedding.pl / Inspiracje / Ślub i wesele / Pomysły na wieczór panieński / Wieczór panieński za granicą
Pomysły na wieczór panieński

Wieczór panieński za granicą

11 grudnia 2017 — Redakcja Wedding.pl
Wieczór panieński za granicą

Zorganizowanie wieczoru panieńskiego to jedno z trudniejszych zadań przed jakim staje świadkowa. Bo to właśnie najczęściej ona jest odpowiedzialna za zorganizowanie tej wyjątkowej, niepowtarzalnej i jedynej w swoim rodzaju nocy. Oczywiście pomoc pozostałych przyjaciółek, koleżanek jest jak najbardziej wskazana. Jednak to świadkowa dowodzi i nadzoruje tym całym przedsięwzięciem. Wieczór panieński za granicą może spełnić najskrytsze i najbardziej szalone marzenia przyszłej Panny Młodej. Jeżeli spodobał Wam się ten pomysł i nie wiecie od czego rozpocząć przygotowania, podpowiadamy!

Wieczór panieński za granicą – ogólne ustalenia

Jeżeli zaczęłaś zastanawiać się nad zorganizowaniem wieczoru panieńskiego za granicą, najpierw obdzwoń wszystkie przyjaciółki i zaproś je na krótką naradę. Bowiem taki wyjazd będzie obejmował nie tylko jeden wieczór, ale najprawdopodobniej cały weekend. A może zaszalejecie i zostaniecie na drugim końcu świata aż cały tydzień? Przedstaw swój pomysł i zapoznaj się z opinią pozostałych osób. Dowiedz się, czy każdej z Was Twój pomysł odpowiada, czy będzie mogła wyjechać na te kilka dni. Na tej wyjątkowej imprezie nie może przecież zabraknąć najbliższych Pannie Młodej osób.

Zobacz także: Jak zorganizować wieczór panieński - porady dla świadkowej

Wieczór panieński za granicą – finanse, budżet

Tak, to starsza druhna odpowiedzialna jest za zorganizowanie wieczoru marzeń, jednak finanse nie leżą tylko po jej stronie. Bez wątpienia każda z uczestniczek przyjęcia powinna pokryć pewne koszty. Najlepiej obliczcie przybliżone koszy takiego wyjazdu i podzielcie przez ilość zaproszonych osób, nie zapomnijcie oczywiście o Pannie Młodej. Miło byłoby, gdybyście zafundowały jej taki wyjazd. Będzie to dla niej niesamowita niespodzianka, która spowoduje, że serce zacznie być nieco szybciej i mocniej.

Wieczór panieński za granicą – kierunek

Kiedy ustaliłyście, ile jesteście w stanie przeznaczyć pieniążków na wieczór panieński, nadszedł czas na wybór kierunku. Piękne piaszczyste plaże w Bułgarii, Lazurowe Wybrzeże a może piękna, klimatyczna Grecja? To tylko cześć z ogromnej ilości propozycji! Wybór należy już do Was!

Zobacz także: Pomysły na wieczór panieński w domu

Wieczór panieński za granicą  – podział ról

Jeżeli wybrałyście już miejsce, do jakiego chciałybyście zabrać przyszłą Pannę Młodą, pozostało Wam już tylko dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Jeśli to Ty jesteś świadkową, przydziel każdej z Was zadanie do wykonania. Wybór transportu, zarezerwowanie hotelu, rozeznanie się w pobliskich atrakcjach, odpowiednie stroje… Wbrew pozorom spraw do załatwienia jest całe mnóstwo. Jeżeli jednak chcesz, aby był to niesamowity wieczór panieński, zadbaj o każdy nawet najmniejszy szczegół i ustal motyw przewodni nocy.

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!