11 grudnia 2017

Wieczór panieński za granicą


To na Twojej głowie spoczywa zorganizowanie wieczoru Panieńskiego? Rozważasz niezapomniany wyjazd za granicę? Nie wiesz jednak od czego rozpocząć przygotowania? Na nas zawsze możesz liczyć!

Wieczór panieński za granicą

Zorganizowanie wieczoru panieńskiego to jedno z trudniejszych zadań przed jakim staje świadkowa. Bo to właśnie najczęściej ona jest odpowiedzialna za zorganizowanie tej wyjątkowej, niepowtarzalnej i jedynej w swoim rodzaju nocy. Oczywiście pomoc pozostałych przyjaciółek, koleżanek jest jak najbardziej wskazana. Jednak to świadkowa dowodzi i nadzoruje tym całym przedsięwzięciem. Wieczór panieński za granicą może spełnić najskrytsze i najbardziej szalone marzenia przyszłej Panny Młodej. Jeżeli spodobał Wam się ten pomysł i nie wiecie od czego rozpocząć przygotowania, podpowiadamy!

Wieczór panieński za granicą – ogólne ustalenia

Jeżeli zaczęłaś zastanawiać się nad zorganizowaniem wieczoru panieńskiego za granicą, najpierw obdzwoń wszystkie przyjaciółki i zaproś je na krótką naradę. Bowiem taki wyjazd będzie obejmował nie tylko jeden wieczór, ale najprawdopodobniej cały weekend. A może zaszalejecie i zostaniecie na drugim końcu świata aż cały tydzień? Przedstaw swój pomysł i zapoznaj się z opinią pozostałych osób. Dowiedz się, czy każdej z Was Twój pomysł odpowiada, czy będzie mogła wyjechać na te kilka dni. Na tej wyjątkowej imprezie nie może przecież zabraknąć najbliższych Pannie Młodej osób.

Zobacz także: Jak zorganizować wieczór panieński - porady dla świadkowej

Wieczór panieński za granicą – finanse, budżet

Tak, to starsza druhna odpowiedzialna jest za zorganizowanie wieczoru marzeń, jednak finanse nie leżą tylko po jej stronie. Bez wątpienia każda z uczestniczek przyjęcia powinna pokryć pewne koszty. Najlepiej obliczcie przybliżone koszy takiego wyjazdu i podzielcie przez ilość zaproszonych osób, nie zapomnijcie oczywiście o Pannie Młodej. Miło byłoby, gdybyście zafundowały jej taki wyjazd. Będzie to dla niej niesamowita niespodzianka, która spowoduje, że serce zacznie być nieco szybciej i mocniej.

Wieczór panieński za granicą – kierunek

Kiedy ustaliłyście, ile jesteście w stanie przeznaczyć pieniążków na wieczór panieński, nadszedł czas na wybór kierunku. Piękne piaszczyste plaże w Bułgarii, Lazurowe Wybrzeże a może piękna, klimatyczna Grecja? To tylko cześć z ogromnej ilości propozycji! Wybór należy już do Was!

Zobacz także: Pomysły na wieczór panieński w domu

Wieczór panieński za granicą  – podział ról

Jeżeli wybrałyście już miejsce, do jakiego chciałybyście zabrać przyszłą Pannę Młodą, pozostało Wam już tylko dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Jeśli to Ty jesteś świadkową, przydziel każdej z Was zadanie do wykonania. Wybór transportu, zarezerwowanie hotelu, rozeznanie się w pobliskich atrakcjach, odpowiednie stroje… Wbrew pozorom spraw do załatwienia jest całe mnóstwo. Jeżeli jednak chcesz, aby był to niesamowity wieczór panieński, zadbaj o każdy nawet najmniejszy szczegół i ustal motyw przewodni nocy.

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!