Wedding.pl / Inspiracje / Ślub i wesele / Pomysły na wieczór panieński / 4 pomysły na wieczór panieński zimą
Pomysły na wieczór panieński

4 pomysły na wieczór panieński zimą

3 stycznia 2018 — Redakcja Wedding.pl
Wieczór panieński zimą 13

Coraz więcej Par Młodych decyduje się na zorganizowanie ślubu i wesela zimą. Jeśli kochacie puszysty, biały śnieg i delikatny mrozek, to nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Twoja przyjaciółka bierze ślub zimą i to właśnie Ty zostałaś poproszona, aby zostać starszą druhną? Jesteś z tego powodu bardzo szczęśliwa, jednak czeka na Ciebie nie lada wyzwanie – zorganizowanie wieczoru panieńskiego. O ile z imprezą w gorący, ciepły wieczór poradziłabyś sobie bez problemu, to mroźny wieczór panieński przyprawia Cię o ból głowy. Zupełnie niepotrzebnie, bowiem przygotowaliśmy dla Was kilka pomysłów na wieczór panieński zimą.

Białe szaleństwo

Jeśli Panna Młoda kocha zimowe klimaty, w takim przypadku wieczór panieński w górach to jeden z lepszych pomysłów. Spotkaj się z pozostałymi uczestniczkami i ustalcie szczegółowy plan Waszej niesamowitej przygody. W ciągu dnia możecie szusować na stoku i doskonalić swoje narciarskie umiejętności. Jeśli chcecie się wyróżnić na stoku, możecie zainwestować, np. w takie same czapki i szaliki. Z kolei wieczorem wybierzcie się do klubu lub regionalnej restauracji, w której przy grzanym winie i smacznych przekąskach będziecie wspominać najpiękniejsze chwile Waszej przyjaźni.

Zobacz także: Wieczór panieński – 5 motywów przewodnich

Wieczór panieński zimą w SPA

Jeśli pogoda za oknem Was nie rozpieszcza, termometr wskazuje ujemną temperaturę, a Panna Młoda jest już zmęczona organizowaniem przyjęcia weselnego, może warto zatrzymać się na chwilę i odpocząć? Dzień w SPA pozwoli Wam wszystkim naładować akumulatory, a wszelkiego rodzaju zabiegi sprawią, że Wasze ciało nabierze promiennego blasku. A może mogłybyście wyjechać do SPA na cały weekend? O takim wieczorze panieńskim marzy na pewno niejedna Panna Młoda.

Domowe szaleństwo

Panna Młoda jest raczej domatorką? W takim przypadku zorganizujcie imprezę w domu! To na Tobie spoczywa zorganizowanie wieczoru panieńskiego, jednak możesz poprosić o pomoc pozostałe przyjaciółki. Podzielcie się obowiązkami. Smaczne jedzenie, pyszny tort, mnóstwo ozdób i zabawy, które nie pozwolą, aby na przyjęcie wkradła się nuda – każda z Was niech wybierze, którym zadaniem chciałaby się zająć. Jeśli jednak Twoje znajome mają problem z podjęciem inicjatywy, ułóż plan i rozdziel zadania. W ten sposób będziesz miała pewność, że każdy przygotuje coś od siebie.

Zobacz także: Pomysły na wieczór panieński w domu

Wieczór panieński zimą, czyli wyjazd za granicę

Naszym ostatnim pomysłem na niezapomniany wieczór panieński zimą jest wyjazd do ciepłych krajów. Tylko pomyślcie, cały tydzień z przyjaciółkami. Plaża, drinki i kąpiel w morzu… Czy można wymarzyć sobie coś piękniejszego? Taki plan jest jednak znacznie bardziej kosztowny od pozostałych, dlatego ustalcie to odpowiednie wcześnie za porozumieniem samej zainteresowanej. A jeśli tylko Wasz wyjazd dojdzie do skutku: bawcie się jakby jutra miało nie być!

 

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!