20 listopada 2017

Fryzury na wesele dla dziewczynek


Twoja córeczka wybiera się z Wami na przyjęcie weselne? Spraw, aby czuła się jak mała księżniczka. Podpowiemy Ci jak wyczarować na jej głowie piękną fryzurę!

Fryzury na wesele dla dziewczynek - zdjęcie 20

Twoja córeczka wybiera się z Wami na przyjęcie weselne lub macie dziewczynki sypiące płatkami? Piękną falbaniastą sukienkę macie już wybraną, malutkie pantofelki już czekają w szafie. Nie masz jednak jeszcze pomysłu na uczesanie dla swojej małej królewny? Chcesz, aby wyglądała dziewczęco, bardzo delikatnie oraz żeby poczuła się wyjątkowo. Już spieszymy Wam z pomocą, przygotowaliśmy najpiękniejsze fryzury na wesele dla dziewczynek. Mamy nadzieję, że skradną Wasze serce.

Fryzury na wesele dla dziewczynek – korona

Korona, czyli warkocz zaplatany dookoła głowy to fryzura stara jak świat. Jednak cały czas budzi zachwyt i podziw, a dziewczynki wyglądają w niej naprawdę pięknie. Może w dzieciństwie Ty tak chodziłaś uczesana na ważne uroczystości? Jeżeli nie potrafisz zapleść korony to nic straconego, wystarczy tylko trochę poćwiczyć, aby zostać perfekcjonistką.

Zobacz także: Fryzury na wesele z kucykiem

Fryzury na wesele dla dziewczynek – kucyk i kokardka

Kucyk z kokardką wykonaną z włosów skradł nasze serce! Takie uczesanie to nowość, która cieszy się naprawdę dużą popularnością. Jeżeli nie wiecie jak wykonać takie uczesanie, w internecie dostępne są filmiki, które poinstruują Was krok po kroku. W falbaniastej sukience i takiej fryzurze Wasza mała dziewczynka będzie wyglądała naprawdę przeuroczo.

Fryzury na wesele dla dziewczynek – kok

Wbrew pozorom kok nie jest tylko fryzurą dla dorosłych kobiet. Mała dziewczynka z dużym kokiem na czubku głowy będzie wyglądała równie pięknie. Nie pozwól jednak, aby Twoja pociecha zatraciła swój dziewczęcy wdzięk i urok, nie wygładzaj zbytnio jej uczesania. Delikatny nieład jest mile widziany.

Fryzury na wesele dla dziewczynek –  lekkie fale

Jeżeli Twoja królewna wolałaby iść w rozpuszczonych włosach to spełnij jej życzenie. Końcówki włosów możesz delikatnie podkręcić co doda fryzurze wyjątkowego charakteru. Włosy możesz także podpiąć delikatnie z jednej strony głowy bądź na jej czubku.

Zobacz także: Fryzury ślubne z rozpuszczonych włosów

Fryzury na wesele dla dziewczynek – ozdoby

Nie zapomnijcie o pięknym przyozdobieniu fryzury swojej dziewczynki. Świeży kwiatek, kolorowa kokarda, ozdobna i świecąca gumka do włosów lub delikatnie mieniąca się opaska – te wszystkie ozdoby są mile widziane.

Fryzury na wesele dla dziewczynek – kłos

Jeżeli Twoja córeczka ma długie, proste włosy to wspaniałym pomysłem na fryzurę na wesele jest zaplatany kłos. Ten rodzaj luźnego warkocza, z delikatnie wystającymi kosmykami powinien przypaść małej księżniczce do gustu.

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl