Makijaż ślubny 2018 - trendy w makijażu ślubnym na 2018 - Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Uroda i Zdrowie / Makijaż ślubny / Makijaż ślubny 2018 – 5 trendów
Makijaż ślubny

Makijaż ślubny 2018 – 5 trendów

25 września 2017 —
Makijaż ślubny 2018

Makijaż ślubny powinien przede wszystkim pasować do Panny Młodej. Nie każda z nas czuje się wyśmienicie w ciemnych ustach czy mocniej podkreślonym oku. W tym przypadku najlepiej podążać za swoimi marzeniami, nie kierując się ślepo modą. Jednak są trendy, którym warto się przyjrzeć i wyciągnąć z nich to co najlepsze. Przedstawiamy Wam 5 z nich, które przypadły naszej redakcji do gustu!

Zobacz też: Makijaż ślubny 2019

Makijaż ślubny 2018 – natural beauty

Wbrew pozorom tego dnia nie musisz malować się mocno! Twoje oczy mogą być jedynie subtelnie podkreślone, a usta muśnięte różowym błyszczykiem. Delikatnymi pudrowymi akcentami uzyskacie lekki, świeży wygląd. A nie ma nic piękniejszego od naturalnej Panny Młodej, której największą ozdobą tego dnia będzie piękny, szeroki uśmiech!

Makijaż ślubny 2018 – piękne rzęsy

Z pewnością nie ma nic przyjemniejszego przed ślubem jak oddanie się w ręce specjalistów. Ogromną popularnością cieszą się zabiegi SPA i kuracje upiększające. Paznokci ślubnych nie robisz sama, tylko udajesz się do manicurzystki. Dlatego swoje rzęsy również powierz specjalistom! Stylistka rzęs przed ślubem sprawi, że Twoje spojrzenie onieśmieli samego Pana Młodego, a Ty nie będziesz musiała przejmować się tuszem do rzęs i grudkami. Gwarancja wygody, perfekcyjnie rozdzielonych i długich rzęs.

Zobacz także: Piękne rzęsy na ślub – porady

Makijaż ślubny 2018 – rozświetlona cera

W 2017 roku, podobnie jak w zeszłym sezonie, niezwykle modne było konturowanie. W 2018 roku stawiamy na piękne rozświetloną cerę! Najpiękniejsza Panna Młoda to ta, która lśni. Dzięki temu na zdjęciach Twoja cera będzie wyglądała świeżo i promiennie.

Zobacz także: Jak zadbać o cerę przed ślubem - porady eksperta

Makijaż ślubny 2018 – intensywne usta

I nikt nie powiedział, że muszą być czerwone. Ważne, żeby były widoczne! Pięknie podkreślone odpowiednim kolorem dodadzą Ci charakteru.

Makijaż ślubny 2018 – graficzne linie

Nikt nie powiedział, że makijaż ślubny musi być…Ślubny! Propozycja dla bardziej oryginalnych Panien Młodych, podpatrzona na największych światowych wybiegach to graficzne linie na oku. Jeśli marzy Ci się odrobina ekstrawagancji postaw na oko z białą linią na powiece.

 

Aleksandra Krzyna
Napisane przez

Aleksandra Krzyna

aleksandra@wedding.pl