Makijaż ślubny do sesji zdjęciowej - wskazówki i podpowiedzi
Wedding.pl / Lovestory / Uroda i Zdrowie / Makijaż ślubny / Makijaż ślubny do sesji zdjęciowej
Makijaż ślubny

Makijaż ślubny do sesji zdjęciowej

21 listopada 2017 —
Makijaż ślubny do sesji zdjęciowej - zdjęcie 7

Zdjęcia bez wątpienia są wspaniałą i wyjątkową pamiątką. Dlatego też zdecydowana większość Par Młodych decyduje się na wykonanie sesji zdjęciowej. Rzadko kiedy odbywa się ona w dniu ślubu, bo Nowożeńcy najzwyczajniej w świecie nie mają na nią czasu. Najczęściej młodzi małżonkowie umawiają się na wykonanie zdjęć kilka, a nawet kilkanaście dni po weselu. Cudownych lokalizacji na wykonanie sesji zdjęciowej jest całe mnóstwo. Możecie wykonać ją nad brzegiem morza, na zielonej polanie czy też w ruinach starego zamku. Pomysłów jest naprawdę bardzo wiele. Jednak czy wiecie jak przygotować się do takiej sesji zdjęciowej? Wiele kobiet zastanawia się nad samodzielnym wykonaniem makijażu. Czy aby na pewno wiecie jak powinien wyglądać makijaż ślubny do sesji zdjęciowej? Przygotowaliśmy dla Was kilka naprawdę cennych wskazówek!

Makijaż ślubny do sesji zdjęciowej – podkład, puder

Makijaż do sesji zdjęciowej powinien być zdecydowanie intensywniejszy od tego w dniu ślubu. Panna Młoda jest bowiem o wiele bardziej narażona na silne oświetlenie, które spowoduje, że jej twarz będzie mocniej rozświetlona. Zwróćcie również uwagę na kolor podkładu, który musi być o jeden ton ciemniejszy od koloru skóry. Jeżeli chodzi o puder, najlepiej sprawdzi się ten matujący. Dzięki temu unikniecie świecącej i błyszczącej się twarzy. Nie zapomnijcie także o delikatnym podkreśleniu kości policzkowych, które wykonturują subtelnie twarz.

Zobacz także: Makijaż ślubny 2018 – 5 trendów

Makijaż ślubny do sesji zdjęciowej – usta, oczy

Oczy są odzwierciedleniem duszy, dlatego nie zapomnijcie o ich właściwym podkreśleniu. Bardzo dobrym pomysłem jest doczepienie kępek rzęs, które sprawią, że Wasze oczy będą duże i ładnie otwarte. Górną linię rzęs podkreślcie ciemną kreską i delikatnie zarysujcie górny łuk brwiowy. Perłowe cienie do powiek raczej odradzamy, te matowe będą zdecydowanie ładniej wyglądały. Nie zapomnijcie również o subtelnym podkreśleniu ust, które będzie całował ukochany. Zwróćcie uwagę na kolor kredki, który powinien być idealnie dobrany do koloru pomadki.

Zobacz także: Makijaże ślubne dla blondynek – inspiracje

 

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!