Makijaż ślubny ze złotym akcentem
Wedding.pl / Lovestory / Uroda i Zdrowie / Makijaż ślubny / Makijaż ślubny ze złotym akcentem
Makijaż ślubny

Makijaż ślubny ze złotym akcentem

31 stycznia 2019 — Redakcja Wedding.pl
Makijaż ślubny ze złotym akcentem - zdjęcie 7

Delikatny czy w kolorze, neutralny, a może nieco bardziej wyrazisty? Te i inne pytania dotyczące makijażu ślubnego pojawiają się w głowie przyszłej Panny Młodej. Makijaż ślubny powinien być przede wszystkim trwały i oczywiście elegancki. Niezwykle istotne jest, aby był odpowiednio dobrany do urody, ale także do kreacji i dodatków. Wybór odpowiedniego makijażu jest często dość problematyczny dla Panny Młodej i zazwyczaj budzi wiele wątpliwości. Jeśli w dniu ślubu chciałybyście wyglądać naprawdę wyjątkowo, to efekt ten pomoże Wam uzyskać makijaż ślubny ze złotym akcentem.

WYBIERZ MAKIJAŻYSTĘ NA SWÓJ ŚLUB!

Oko

Złoto kojarzy nam się z bogactwem, a czasami nawet i z przepychem. Jego wplecenie do makijażu ślubnego wymaga od makijażystki dużego doświadczenia. Obiektywnie, najłatwiej jest zastosować złoty cień do powiek, który sprawi, że oczy nabiorą bardzo wyjątkowego charakteru. Niby jeden rodzaj produktu do makijażu, a tak wiele rozwiązań i możliwości.

Mocny akcent

Odważne i przebojowe Panny Młode, które chciałyby, aby ich ślubny makijaż zwracał szczególną uwagę, mogą zdecydować się na wyrazisty i mocny makijaż oka. Intensywne, błyszczące, złote cienie do powiek w połączeniu z długimi rzęsami i mocno podkreślonymi konturami oka, na pewno zwrócą uwagę.

Makijaż ślubny ze złotym akcentem - zdjęcie 1

Delikatny akcent

Wbrew pozorom przy użyciu złotego cienia do powiek, można bardzo delikatnie podkreślić oko, które idealnie skomponuje się z makijażem w stylu no make up. Przygaszony, a wręcz delikatnie pastelowy odcień przepięknie współgra z naturalnymi, cielistymi kolorami. Złote oko w zestawieniu z delikatnym błyszczykiem doda Pannie Młodej jeszcze więcej klasy, wdzięku i uroku.

Makijaż ślubny ze złotym akcentem - zdjęcie 2

Zobacz także: Makijaż ślubny do sesji zdjęciowej

Usta

Im bardziej delikatna i kobieca Panna Młoda, tym lepiej na jej ustach prezentuje się szaleństwo. Zastanawiacie się, czy złota pomadka lub konturówka jest dobrym pomysłem, zwłaszcza w dniu ślubu? Jak najbardziej, sami spójrzcie! Te usta wyglądają jak milion dolarów! Pamiętajcie jednak, że jeden mocny akcent w makijażu ślubnym jest już wystarczający.

Makijaż ślubny ze złotym akcentem - zdjęcie 4

Zobacz także: Makijaż ślubny dla opadającej powieki

WYBIERZ MAKIJAŻYSTĘ NA SWÓJ ŚLUB!

Źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!