Wedding.pl / Lovestory / Uroda i Zdrowie / Zabiegi upiększające / Piękny uśmiech w 6 miesięcy*. Alternatywna metoda prostowania zębów
Zabiegi upiększające

Piękny uśmiech w 6 miesięcy*. Alternatywna metoda prostowania zębów

7 sierpnia 2019 —
Invisalign proste zęby

Termin ślubu zbliża się wielkimi krokami, a Ty martwisz się, że nie zaprezentujesz się perfekcyjnie, ponieważ nie jesteś zadowolona ze swojego uśmiechu? Teraz to nie kłopot! Poznaj system Invisalign, alternatywną metodę prostowania zębów!

System Invisalign to innowacyjna metoda prostowania zębów, która jest alternatywą dla tradycyjnych metod leczenia, takich jak aparaty ortodontyczne. Leczenie Invisalign jest indywidualnie dopasowane do każdego pacjenta, a jego cel jest prosty: piękny uśmiech bez wyrzeczeń. Czy to nie idealna opcja, aby nie tracić czasu i energii w trakcie przedślubnych przygotowaniach? Skup się na rzeczach najważniejszych, a nakładki Invisalign i opiekujący się Tobą lekarz wykonają całą pracę!

Invisalign - alternatywna metoda prostowania zębów

Proste zęby już w 6 miesięcy*? To możliwe!

Nierówny uśmiech może negatywnie wpływać na wygląd, dyskomfort fizyczny oraz psychiczny. Nasze zadowolenie z własnego wyglądu i wynikająca z tego pewność siebie są kluczowe, zwłaszcza przy tak ważnej okazji, jaką jest własny ślub. Twórcy systemu Invisalign wierzą, że wyprostowane zęby znacząco wpływają na podwyższenie samooceny, dlatego stworzyli produkt, który pozwala osiągnąć piękny uśmiech w praktycznie niewidoczny sposób. Ponadto, dzięki prostocie zdejmowania i zakładania nakładek, można cieszyć się ulubionymi potrawami bez żadnych ograniczeń lub zdejmować je na czas uprawiania sportu.

W leczeniu Invisalign stosuje się zestaw przezroczystych, prawie niewidocznych nakładek, indywidualnie dostosowanych do wady zgryzu. Nakładki są również precyzyjnie dopasowywane do linii dziąseł pacjenta, dlatego bez problemu można nosić je przez zalecane 22 godziny na dobę. Przesuwają one zęby w sposób kontrolowany i stopniowy, aż do osiągnięcia oczekiwanego efektu końcowego.

Ile trwa leczenie Invisalign?

Średni czas leczenia u pacjentów, którzy zmieniają nakładki co 2 tygodnie trwa od 12 do 18 miesięcy. Z kolei zmieniając nakładki Invisalign co tydzień zamiast co 2 tygodnie, można uzyskać wymarzony uśmiech nawet w 3 miesiące*. To prawdziwa różnica w leczeniu ortodontycznym!

Ale to nie wszystko! Nowoczesne cyfrowe narzędzia do planowania przebiegu leczenia pozwalają wyeliminować długie wizyty u ortodonty połączone z inwazyjnymi zabiegami, ponieważ lekarza Invisalign zazwyczaj wystarczy odwiedzać średnio raz na 6-8 tygodni. Kontroluje on proces prostowania zębów i wydaje następne zestawy nakładek, które pacjent może samodzielnie zmieniać co 1-2 tygodnie.

System Invisalign

Dowodem zainteresowania są liczby zadowolonych pacjentów. Już ponad 7 milionów osób z całego świata zdecydowało się na leczenie systemem Invisalign. Ta zaawansowana metoda to idealna propozycja dla tych, którzy są ciągle w ruchu i nie lubią ograniczeń, dlatego wydaje się doskonałym rozwiązaniem dla par zmagających się z brakiem czasu w ferworze przedślubnych przygotowań. Ponadto, każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje leczenie dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań. Równe zęby mogą pomóc poczuć się pewniej i co ważne – od teraz to leczenie dopasowuje się do Ciebie, a nie na odwrót.

System Invisalign skierowany jest do ludzi, wierzących w siłę własnego uśmiechu, a my ufamy, że szczery i piękny uśmiech to najważniejsza ozdoba ślubnego stroju!

Para Młoda Invisalign

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat systemu Invisalign lub skontaktowania się z certyfikowanym lekarzem, polecamy odwiedzić stronę: www.invisalign.pl.

*czas trwania leczenia zależy od stopnia skomplikowania, sposobu leczenia oraz jest określany przez
lekarza

fot. materiały prasowe

Artykuł sponsorowany

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.